شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولیدی شکلات ارزان ایرانی

آنچه در این مقاله میخوانید...

 تاریخچه مصرف شکلاتانواع شکلاتشکلات ارزان ایرانیقیمت شکلات ارزانکارخانه تولیدی شکلات ارزان ایرانیخرید شکلات ارزان ایرانی
کارخانه تولیدی شکلات ارزان ایرانی

کارخانه تولیدی شکلات ارزان ایرانی، یکی از تولید کنندگان موفق صنعت غذایی کشور می باشد که به تولید انواع شکلات با کیفیت و مرغوب و فروش آن با قیمت مناسب در سراسر شهرهای مختلف کشور چون، تهران ، اصفهان ، تبریز و مهشد می پردازد.

یکی از تنقلاتی که مورد توجه تمام افراد در گوشه و کنار جهان می باشد، شکلات است که در انواع و اقسام مختلف تولید و روانه بازار مصرف می شود، کارخانه تولیدی شکلات ارزان ایرانی با توجه به نیاز سنجی بازار مصرف به تولید انواع شکلات پرداخته و محصولات خود را وارد بازار جهانی می کند.

کارخانه تولیدی شکلات ارزان ایرانی

 تاریخچه مصرف شکلات

شکلات (chocolate) یک ماده خوراکی است که به شکل های مختلف در طول تاریخ مورد استفاده قرار گرفته است. تاریخچه مصرف شکلات به 4000 سال پیش باز می گردد به آمریکای مرکزی و جنوبی جایی که اقوام مایاها از دانه درخت کاکائو برای درمان، انرژی زایی و یک ماده غذایی استفاده می کردند و در بعضی نقاط این قاره دانه کاکائو به عنوان پول مورد معامله قرار می گرفت.

کارخانه تولیدی شکلات ارزان ایرانی

 

بعد از ورود سفید پوستان اسپانیایی به قاره آمریکا، دانه کاکائو وارد اروپا شد و ابتدا فقط مربوط به ثروتمندان و اغنیا بود و به شکل های مختلف مورد استفاده قرار می گرفت، و لی اولین و پرکاربردترین نوع استفاده از دانه کاکائو، برای نوشیدنی شکلاتی بود. در سال 1729 اولین امتیاز ساخت شکلات به فردی به نام چارجمن واگذار شد و تا سال 1847 افراد متفاوتی بر روی دانه کاکائو به فرآوری پرداختند تا این که بالاخره در این سال شکلات به شکل امروزی که قابل مصرف باشد در آمد و از آن به بعد شکلات های مختلف نیز کم کم به وجود امد.

کارخانه تولیدی شکلات ارزان ایرانی

انواع شکلات

کارخانه های تولیدی در سراسر دنیا به تولید انواع مختلف شکلات می پردازندف این کارخانه های برای تولید انواع شکلات مورد نیاز بازار مصرف از بهترین مواد اولیه و خط تولید پیشرفته خود بهره برده تا پاسخگوی نیاز بازار مصرف و همچنین ذائقه و سلایق متفاوت مشتریان خود باشند، آنها برای بالا بردن تنوع و کیفیت محصولات خود مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاهی مجهز و کارد مجربی دارند و از این طریق به تنوع و کیفیت محصولات خود افزوده و در نتیجه به فروش و درآمد بالاتر دست می یابند. کارخانه های تولیدی شکلات امروزه انواع مختلف شکلات را از دانه درخت کاکائو تولید می کنند که این تولیدات عبارتند از :

 • شکلات  تلخ
 • شکلات شیری
 • شکلات سفید
 • شکلات شیرین
 • شکلات نیمه شیرین

کارخانه تولیدی شکلات ارزان ایرانی

شکلات های نام برده در بالا، پایه تولید دیگر انواع شکلات در سراسر دنیا هستند و از این شکلاتها برای مصارف مختلف و به شکل های متفاوت استفاده می شود. بعضی از این شکلات ها صنعتی بوده که برای سایر بخش های تولید مواد غذایی نیز مورد استفاده قرار می گیرند، و بعضی دیگر برای تولید شکلات هستند. برندهای تولید کننده شکلات در نقاط مختلف جهان برای داشتن محصولات متنوع و خوشمزه انواع مختلف طعم و مزه را به شکلات اضافه می کنند که این طعم ها عبارتند از :

 •  نعناع
 •  وانیل
 •  پرتغال
 •  توت فرنگی

کارخانه تولیدی شکلات ارزان ایرانی

این طعم ها گاهی به شکل خامه ایی و یا به شکل تکه های کوچک وارد قطعات شکلات می شوند و البته شکلات هایی نیز تولید می شود که مغزدار بوده و انواع مغزهای مختلف چون، میوه ها، آجیل و کارامل به آنها اضافه می شود.

 

شکلات ارزان ایرانی

در نقاط مختلف کشور ما کارخانه تولیدی شکلات زیادی وجود دارد که به تولید انواع شکلات، سس شکلاتی، تافی و غیره می پردازند و تولیدات خود را به شکل های مختلف وارد بازار مصرف کی کنند. شکلات تولید شده این برندهای تولید کننده شکلات به شکل های زیر وارد بازار مصرف می شود که عبارتند از :

 • شکلات کادویی
 • شکلات پذیرایی
 • شکلات فله
 • شکلات تابلت

کارخانه تولیدی شکلات ارزان ایرانی

این شکلات ها هر یک برای تأمین بخشی از نیاز جامعه می باشد و هر یک خریداران و طرفداران خاص خود را دارند و برای مناسبتها و مراسم های متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرند. از میان این 4 نوع شکلات نام برده در فوق شکلات فله و یا شکلات کیلویی از دیگر انواع شکلات قیمت ارزان تری دارد و بیشتر از سایر شکلات ها مورد استفاده برای مصارف مختلف می باشد.

قیمت شکلات ارزان

مصرف کنندگان انواع شکلات برای مراسم و مناسبت های مختلف خود که تعداد زیادی مهمان دارند و می خواهند از شکلات برای پذیرایی استفاده کنند از انواع مختلف شکلات کیلویی و یا شکلات فله بهره می برند، این دسته از خریداران برای ان که بهای کمتری برای خرید مقدار زیادی شکلات بدهند بهترین گزینه را شکلات فله یا کیلویی می دانند چرا که شکلات کیلویی و یا فله قیمت کمتری دارد و از نظر اقتصادی بسیار به صرفه تر می باشد.

کارخانه تولیدی شکلات ارزان ایرانی

قیمت شکلات کیلویی و یا فله به این دلیل تز سایر انواع شکلات کمتر است، چون هزینه تولید آن پایین تر است. انواع مختلف شکلات کادویی و یا پذیرایی علاوه بر هزینه تولید هزینه سورتینگ و هزینه بسته بندی را نیز دارند ، اما شکلات های فله ، هزینه بسته بندی و سورتینگ را نداشته در نتیجه قیمت تمام شده تولیدی انها از دیگر انواع شکلات پایین تر می باشد و خریداران می توانند انواع شکلات کیلویی را با خیال راحت به هر مقدارو میزانی که لازم دارند خریداری کنند.

کارخانه تولیدی شکلات ارزان ایرانی

کارخانه تولیدی شکلات ارزان ایرانی

کارخانه تولیدی شکلات ارزان ایرانی، برای تأمین نیاز کشور به انواع مختلف شکلات تلاش زیادی کرده است و توانسته علاوه بر پاسخگو بودن به نیاز مصرف کنندگان شکلات در داخل کشور، بخش زیادی از بازار کشورهای مختلف و از جمله کشورهای همسایه را نیز بدست آورده است. امروزه کارخانه تولیدی شکلات ارزان ایرانی به کشورهای مختلف دنیا انواع محصولات خود ار صادر کرده و یا در این کشورها نمایندگی فعال دارند. کارخانه تولیدی شکلات ارزان ایرانی، برای فروش هر چه بهتر و بیشتر محصولات خود، اقدامات و تلاش زیادی به کار می برد تا بتواند شکلات مرغوب و با کیفیت ایرانی را به مردم جهان معرفی کرده و برای کشور در زمینه تولید انواع شکلات جایگاه ایی در دنیا کسب کند.

کارخانه تولیدی شکلات ارزان ایرانی

خرید شکلات ارزان ایرانی

دوستداران انواع شکلات ایرانی برای آن که بتوانند به راحتی و با قیمت مناسب خرید مورد نیاز خود را انجام بدهند می توانند از راههای مختلف بهره ببرند  و کارخانه تولیدی شکلات ارزان ایرانی نیز برای رساندن انواع تولیدات خود به دست مصرف کننده با قیمت مناسب و کمتری از محل های خاصی را تدارک می بینند و امتیازات خاصی به خریداران خود اختصاص می دهند.

کارخانه تولیدی شکلات ارزان ایرانی

برای خرید شکلات ارزان ایرانی شما عزیزان می توانید از محل های نام برده شده در ذیل که توسط کارخانه تولیدی شکلات ارزان ایرانی تدارک دیده شده است استفاده کنید که عبارتند از :

 • خرید انواع شکلات از نمایندگی فروش شکلات ایرانی
 • خرید انواع شکلات از فروشگاه اینترنتی فروش شکلات ایرانی
 • خرید انواع شکلات ایرانی از مرکز عرضه مستقیم شکلات ایرانی

کارخانه تولیدی شکلات ارزان ایرانی

شما می توانید انواع شکلات ارزان و با کیفیت ایرانی را از طریق این فروشگاه انلاین به قیمت درب کارخانه خریداری نمایید.

شهناز سرلک

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید