شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تأمین مواد اولیه شکلات

آنچه در این مقاله میخوانید...

مواد اولیه شکلاتروش خرید و تأمین مواد اولیه شکلاتقیمت فروش انواع مواد اولیه شکلاتواردات و تأمین مواد اولیه شکلاتفروش مواد اولیه شکلات و شیرینی
تأمین مواد اولیه شکلات

تأمین مواد اولیه شکلات و صنایع شیرینی پزی از طریق واردات مستقیم و فروش با قیمت ارزان به کارخانه ها و صنایع شکلات سازی در این مجموعه صورت می گیرد.

تأمین مواد اولیه شکلات

مواد اولیه شکلات

صنایع شکلات سازی و شیرنی پزی برای تولید انواع  شکلات و دیگر محصولات خود نیاز به مواد اولیه گوناگون دارند و تأمین و تهیه این مواد اولیه کار اصلی و مهم کارخانه های تولیدی می باشد زیرا برخی از این مواد اولیه از طریق واردات مواد شکلات و شیرینی تأمین و تهیه می شود و کارخانه در امر واردات مواد شکلات نیست، لذا باید این مواد از راههای دیگر و توسط شرکتهای مختلف بازرگانی وارد شده و در بازار فروش مواد شکلات عرضه می شود تا تولیدکنندگان و صنایع غذایی وابسته بتوانند آن را تهیه و خریداری نمایند.

تأمین مواد اولیه شکلات

مواد اولیه مورد نیاز صنایع شیرینی و شکلات سازی بسیار است و شامل چندین دسته و طبقه می شود که در این بخش تنها به تعدادی از مواد اولیه مورد نیاز شکلات سازی اشاره می نماییم که عبارتند از :

 • پودر کاکائو
 • کره کاکائو
 • روغن جانشین کره کاکائو
 • انواع اسانس ها
 • شیر خشک
 • پودر آب پنیر
 • انواع مغزهای آجیل و خشکبار
 • مواد شیمیایی
 • و بسیاری موارد دیگر

تأمین مواد اولیه شکلات

روش خرید و تأمین مواد اولیه شکلات

مراکز تولیدی شکلات در ایران و یا دیگر نقاط جهان  قبل از آن که شروع به کار نمایند برای تأمین مواد اولیه شکلات و دیگر تولیدات خود اقدامات و برنامه ریزی های خاصی انجام می دهند تا زمانی که شروع به کار کردند به راحتی و بدون دغدغه بتوانند مواد اولیه مورد نیاز خود را به سرعت تأمین نمایند.

کارخانجات و شرکتهای شکلات سازی هر یک روش خاصی را برای خرید و تأمین مواد اولیه دارند که بستگی زیادی به تجربه و شناخت بازار و روابط آنها دارد ولی آنچه مهم است این می باشد که هم این برندها و کارخانجات تولیدی شکلات تلاش دارند تا بهترین مواد اولیه را با قیمت مناسب و ارزان خریداری نمایند تا بتوانند محصولات با کیفیت تولید کرده که قیمت مناسبی داشته باشند. روش خرید به صورت فله و عمده می باشد زیرا قیمت مواد اولیه فله که به صورت عمده و در توناژ بالا بسیار ارزان تر و مناسب تر می باشد.

تأمین مواد اولیه شکلات

قیمت فروش انواع مواد اولیه شکلات

کارخانه و کارگاه های شکلات سازی علاوه بر تأمین مواد اولیه ، دغدغه قیمت فروش مواد اولیه نیز دارند زیرا باید مواد اولیه با قیمت مناسب خریداری نمایند تا بتوانند شکلات ارزان قیمت به بازار عرضه نمایند  و به حاشیه سود مناسبی دست یابند تا قادر به ادامه فعالیت خود باشند. قیمت فروش انواع مواد اولیه مورد نیاز صنایع شکلات و شیرینی سازی متنوع است و خریداران بر اساس کیفیت محصول خود می توانند دست به انتخاب بزنند ، دلایل تنوع قیمت به عوامل زیر بستگی دارد :

 • نوع ماده اولیه
 • برند ماده اولیه
 • نحوه عرضه و فروش
 • قیمت خرید از کشور خارجی
 • میزان عرضه و تقاضای بازار
 • نرخ روز ارز
 • و موارد بسیار دیگر

تأمین مواد اولیه شکلات

همان طور که در سطور فوق اشاره شد ، مراکز تولیدی شکلات، برای تأمین مواد اولیه مورد نیاز خود به شرکتهای بازرگانی که در کار واردات مواد شکلات هستند مراجعه کرده و نیازهای مختلف خود را از آنها تأمین می نمایند ، البته گاهی برای تأمین مواد مورد نیاز خود با چندین شرکت که در کار فروش مواد شکلات و شیرینی هستند باید در ارتباط باشند تا تمام مواد مورد نیاز خود را تهیه و خریداری نمایند.

تأمین مواد اولیه شکلات

واردات و تأمین مواد اولیه شکلات

تأمین مواد اولیه شکلات و شیرینی پزی بخش زیادی از طریق واردات ، تامین و تهیه می شود البته این موضوع تنها مختص کشور ما نمی باشد و بسیاری از کشورها نیاز به واردات و تأمین مواد اولیه شکلات دارند، زیرا کاکائو که پایه اصلی شکلات است تنها در برخی از نقاط جهان کشت و برداشت می شود.

واردات مواد شکلات و صنایع غذایی قندی ، توسط شرکتهای بازرگانی زیادی صورت می گیرد و این شرکتها در این زمینه تخصص داشته و قادر هستند تا مواد اولیه شکلات که از اهمیت زیادی برخودار است را با قیمت مناسب تهیه و وارد کشور نمایند. زیرا همان طور که می دانید پودر کاکائو و کره کاکائو که پایه اصلی برای تولید انواع شکلات است ، در بازار جهانی قیمت بالا و انواع مختلفی دارد و شرکتهای بازرگانی می توانند واردات مواد شکلات را انجام دهند که صرفه اقتصادی داشته باشد و با قیمت مناسب به فروش مواد شکلات در بازار بپردازند .

تأمین مواد اولیه شکلات

فروش مواد اولیه شکلات و شیرینی

شرکت بهسانا با شناختی که از بازار مواد اولیه شکلات در منطقه و جهان  دارد، واردات مواد شکلات با بهترین کیفیت و قیمت ممکن را انجام می دهد. مراکز تولیدی شکلات و شیرینی پزی می توانند به راحتی از طریق سایت و فروشگاه اینترنتی مجموعه با انواع مواد اولیه موجود آشنا شده و با همکاران واحد مشاوره و فروش تماس گرفته و لیست قیمت فروش پودر کاکائو و کره گاکائو و دیگر مواد اولیه را  دریافت نمایند و سپس اقدام به ثبت سفارش کرده و خرید خود را نهایی کنند ، و بار خریداری شده را طبق قرار داد در زمان و محل مقرر دریافت نمایند.

شهناز سرلک

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید