شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

واردات و فروش مستقیم پودر کاکائو فله

آنچه در این مقاله میخوانید...

پودر کاکائوتفاوت پودر کاکائو فله و بسته بندی شدهارائه بهترین پودر کاکائو فلهقیمت فروش مستقیم پودر کاکائو
پودر کاکائو فله

پودر کاکائو فله که به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم مورد نیاز کارخانه های صنایع غذایی است را بازرگانی بهسانا از طریق واردات تأمین کرده و با قیمت مناسب در اختیار آنان قرار می دهد.

پودر کاکائو فله

پودر کاکائو

پودر کاکائو یک محصول وارداتی است ، زیرا درخت کاکائو بومی مناطقی از آفریقا و آمریکا می باشد و در انجا کشت و رشد کرده و بعد از مراحل خشک کردن دانه ، به مناطق مختلف جهان صادرات می شود . دانه کاکائو بعد از واردات به کشور ما ، و انجام عملیات خاص، تبدیل به پودر کاکائو می شود . البته باید در نظر داشت انواع پودر کاکائو که تولید می شود بسیار زیاد است و کیفیت پودر کاکائو به نوع دانه و مراحلی که بر روی آن انجام می شود بستگی دارد.

پودر کاکائو فله

تفاوت پودر کاکائو فله و بسته بندی شده

مراکز تولیدی پودر کاکائو، تولیدات خود را به دو شکل به بازار مصرف عرضه می نمایند تا خریداران بر اساس میزان نیازی که دارند بتوانند آن را خریداری کرده و استفاده نمایند. پودر کاکائو فله ، به صورت کیسه های 25 کیلو گرمی می باشد و خریداران عمده که نیاز زیادی به آن دارند به راحتی می توانند مقدار مورد نیاز خود را خریداری نمایند.

پودر کاکائو بسته بندی شده ، همانند انواع شکلات و یا تافی در بسته هایی با وزن های مختلف تهیه و به بازار ععرضه می گردد معمولا وزن این بسته ها کم می باشد تا خریداران بتوانند مقداری که نیاز دارند را خریداری نمایند. خریداران پودر کاکائو بسته بندی شده، مصرف کنندگان و مشتریان خرده و جزیی می باشند .

پودر کاکائو فله

تفاوت پودر کاکائو فله با پودر کاکائو بسته بندی شده در این می باشد که خریداران پودر کاکائو فله ، تولید کنندگان و کارگاه های صنایع غذایی می باشند که نیاز به حجم بالا با قیمت ارزان و مناسبی از پودر کاکائو دارند و خریداران پودر کاکائو بسته بندی شده ، مصرف کنندگان و خریداران خانگی هستند که نیاز به مقدار کم دارند . قیمت پودر کاکائو فله از قیمت بسته بندی شده آن ارزان تر می باشد.

 

پودر کاکائو فله

ارائه بهترین پودر کاکائو فله

صنایع غذایی و شکلات سازی نیاز به پودر کاکائو برای تهیه و عرضه محصولات خود دارند و نوع پودر  کاکائو مورد استفاده آنها می تواند در کیفیت و مرغوبیت تولیدات آنها مؤثر باشد ، لذا آنان به دنبال تهیه و تأمین پودر کاکائو مورد نیاز خود هستند و بازرگانی بهسانا با واردات و عرضه مستقیم انواع پودر کاکائو فله با قیمت ارزان و مناسب ، نیاز این خریداران عمده به پودر کاکائو را تأمین می نماید.

ارائه بهترین پودر کاکائو به صورت بسته بندی شده نیز برای خریدارانی که نیاز به این نوع از پودر کاکائو دارند نیز انجام می پذیرد و آنان می توانند انواع پودر کاکائو را در بسته بندی های متعدد با وزن و نوع پودر کاکائو مورد نیاز خود تهیه و خریداری نمایند.

این بازرگانی به منظور تأمین نیاز خریداران و مصرف کنندگان انواع پودر کاکائو در سراسر کشور ، اقدام به توزیع و پخش پودر کاکائو در نقاط مختلف کشور توسط نمایندگی پخش و توزیع و دیگر خریداران نموده است.

پودر کاکائو فله

قیمت فروش مستقیم پودر کاکائو

خریداران عمده انواع پودر کاکائو به دنبال تأمین این محصول با قیمت ارزان و مناسب هستند و چنانچه قیمت خرید زیاد باشد ، قیمت تولیدات آنان نیز افزایش یافته در نتیجه ، جاشیه سود مناسبی را بدست نخواهند آورد، به همین دلیل آنان همیشه دغدغه خرید پودر کاکائو با قیمت مناسب را دارند زیرا پودر کاکائو برای مراکز تولیدی شکلات و صنایع غذایی قندی از اهمیت زیادی برخودار است و خرید عمده پودر کاکائو به صورت فله از شرکت بازرگانی راهی است که آنان برای این مورد در نظر می گیرند.

پودر کاکائو فله

بازرگانی بهسانا با واردات مستقیم انواع پودر کاکائو با کیفیت و مرغوب تلاش دارد تا این ماده اولیه کارگاه ها و کارخانجات صنایع غذایی  و مراکز تولیدی شکلات را با قیمت مناسب و ارزان در اختیار آنان قرار دهد، تا این تولیدکنندگان بتوانند پودر کاکائو مورد نیاز خود را با قیمت دست اول تهیه و خریداری نمایند. به طور کلی قیمت پودر کاکائو فله و یا بسته بندی شده در بازار به عوامل زیر بستگی دارد :

  • نوع پودر کاکائو
  • نوع بسته بندی پودر کاکائو
  • وزن پودر کاکائو
  • قیمت پودر کاکائو
  • برند تولیدی پودر کاکائو
  • نحوه عرضه و فروش پودر کاکائو
  • مصرف کنندگان پودر کاکائو
مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید