شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش شکلات تلخ فله ایرانی

آنچه در این مقاله میخوانید...

شکلات تلخخواص و فواید شکلات تلخانواع شکلات تلخمرکز پخش شکلات تلخ فله ایرانیخرید شکلات تلخ فلهمرکز پخش شکلات تلخقیمت شکلات تلخ فلهقیمت شکلات تلخ کیلوییقیمت عمده شکلات فلهفروش عمده شکلات فله ایقیمت شکلات کیلویی ایرانیقیمت شکلات کیلویی ارزانصادرات انواع شکلات تلخ ایرانیمرکز پخش شکلات تلخ فله ایرانی
مرکز پخش شکلات تلخ فله ایرانی

مرکز پخش شکلات تلخ ، انواع مختلف شکلات تلخ فله، کادویی و کیلویی ایرانی را به صورت مستقیم و بدون واسطه به قیمت درب کارخانه برای مشتریان و خریداران عمده انواع شکلات تلخ ایرانی فراهم می کند .

خریداران عمده، کافی شاپ ها و فروشگاه ها می توانند جهت خرید انواع شکلات تلخ  و دیگر شکلات  های مورد نیاز خود از طریق این مرکز پخش اقدام نمایند و بهترین شکلات های مرغوب ایرانی را با قیمتی بسیار مناسب و رقابتی خریداری نمایند.

مرکز پخش شکلات تلخ

شکلات تلخ

یکی از انواع شکلاتی که در کارخانه ها و شرکت های شکلات سازی به مقدار زیاد تولید و به بازار عرضه می گردد شکلات تلخ و یا شکلات سیاه نام دارد. برای تولید این شکلات از کره کاکائو و دانه کاکائو به مقدار خیلی زیادی تری نسبت به انواع شکلات شیری استفاده می شود و همیت عامل باعث تلخی و رنگ تیره آن می شود، ولی نسبت به بقیه شکلات های تولیدی، خاصیت چاق کنندگی ندارد. کشورهای تولید کننده انواع شکلات برای تهیه شکلات تلخ ، استاندارها و معیارهای خاصی دارند که ممکن است با معیار و استاندارد کشورهای دیگر منفاوت باشد.

مرکز پخش شکلات تلخ فله ایرانی

خواص و فواید شکلات تلخ

شکلات تلخ یکی از انواع خوراکی ها و تنقلاتی است که فواید بسیاری برای سلامتی جسمی و روانی انسان دارد. خواص بیشماری که در انواع شکلات تلخ نهفه است به دلیل پودر دانه کاکائو و البته کره کاکائو به کار رفته در این شکلات است. شکلات های تلخ 70 درصد ، رابطه مستقیمی با افزایش کیفیت و مقاومت سلولهای بدن دارند و این سلولهای مقاوم قادر هستند با شرایط سخت بیماری به راحتی مقابله نمایند. هر چه میزان تلخی شکلات بالاتر باشد یعنی هر چه مقدار پودر کاکائو به کار رفته در تولید شکلات تلخ بیشتر باشد خواص شکلات بیشتر و سلامتی و شادابی بدن به همان میزان بالاتر خواهد بود. اگر بخواهیم تعدادی از خواص مصرف شکلات تلخ را بیان کنیم می توانیم به این موارد اشاره نماییم :

 • کاهش استرس و اضطراب
 • کاهش کلسترول خون
 • کاهش فشار خون
 • لاغری و کاهش وزن
 • تقویت حافظه
 • کاهش قند خون
 • ضدآفتابی طبیعی
 • حفظ سلامت قلب
 • جلوگیری از سکته قلبی
 • بهبود خلق و خو و درمان افسردگی
 • درمان سرفه و اسهال
 • و موارد بیشمار دیگر

انواع شکلات تلخ

برندهای تولید کننده شکلات ایرانی و خارجی انواع مختلفی از شکلات های تلخ را تهیه و به بازار مصرف عرضه می نمایند. شکلات تلخ از آن دسته شکلات هایی است که مورد استفاده تمام سنین قرار می گیرد، لذا کیفیت و مرغوب بودن آن از اهمیت زیادی برخودار است. تولید انواع شکلات تلخ با توجه به این که میزان کره کاکائو و پودر کاکائو آن بالاتر از دیگر انواع شکلات می باشد کمی سخت و مشکل است و در نتیجه تولید شکلات تلخ با کیفیت که مورد توجه بازار و خریداران قرار گیرد یکی از سختی ها و البته اهداف برندهای شکلات سازی است. شکلات های تلخ تولیدی انواع گوناگونی دارند که تفاوت آنها در درصد کاکائو به کار رفته در تولید آنها می باشد. اگر بخواهیم انواع شکلات تلخ را نام ببریم بحث طولانی خواهد شد، پس به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد که عبارتند از :

 • انواع شکلات تلخ 20 درصد
 • انواع شکلات تلخ 35 درصد
 • انواع شکلات تلخ 55 درصد
 • انواع شکلات تلخ 65 درصد
 • انواع شکلات تلخ 74 درصد
 • انواع شکلات تلخ 80 درصد
 • انواع شکلات تلخ 85 درصد
 • انواع شکلات تلخ 90 درصد
 • انواع شکلات تلخ 96 درصد
 • انواع شکلات تلخ 99 درصد
 • انواع شکلات تلخ 100 درصد

مرکز پخش شکلات تلخ فله ایرانی

خرید شکلات تلخ فله

خرید شکلات تلخ فله به صورت عمده و یا جزیی در اکثر مراکز فروش انواع شکلات تلخ صورت می گیرد البته بستگی به میزان نیاز و هدف خریدار دارد که از کجا شکلات را خریداری نماید. خرید انواع شکلات فله تلخ به صورت خرده و جزیی را می توان از فروشگاههای سطح شهر انجام داد ولی برای خرید عمده و یا خرید در توناژ بالا خریداران راههای دیگر زیادی دارند که می توانند از طریق آن اقدام به خرید شکلات تلخ فله مورد نیاز خود نمایند. یکی از راههای که می توان انواع شکلات تلخ را با قیمت مناسب و ارزان و البته با کیفیت بالا خریداری نمود، خرید از نمایندگی پخش شکلات تلخ می باشد.

خرید از مرکز پخش انواع شکلات و یا شرکتها یواسطه نیز می تواند گزینه دوم باشد تا خریداران انواع شکلات تلخ فله با کیفیت را خریداری نمایند، البته در این گزینه خریدار مسائل و مشکلات دوری راه و اتلاف وقت را متحمل نمی شود.

آخرین راه برای خرید انواع شکلات تلخ فله ایرانی و یا شکلات تلخ فله خارجی، خرید اینترنتی و یا به عبارتی دیگر، خرید آنلاین می باشد، خریدار در این نوع خرید، تمام شکلات تلخ و یا دیگر انواع شکلات ایرانی و یا خارجی با کیفیت مورد نیاز خود را در کمترین زمان ممکن و البته با قمیت مناسب خریدارای می نماید، برای این نوع خرید تنها لازم است یک سایت و فروشگاه اینترنتی معتبر را جستجو نمایید.

مرکز پخش شکلات تلخ فله ایرانی

مرکز پخش شکلات تلخ

مرکز پخش شکلات تلخ ، آماده است تا تمام انواع شکلات تلخ ایرانی و یا تلخ خارجی، مورد نیاز خریداران این شکلات مرغوب و با کیفیت را با قیمت مناسب و ارزان در کمترین زمان ممکن به دست آنان برساند .

مرکز پخش شکلات تلخ برای رفاه حال خریداران سراسر کشور، به صورت آنلاین آماده خدمات رسانی به تمام خریداران می باشد. این مرکز خرید، شما را از مراجعه به تهران و مسائل و سختی های آن معاف کرده و شما می توانید بازار بزرگ شکلات تهران را به صورت آنلاین و همیشگی در منزل و شهر خود داشته باشید.

در مرکز پخش شکلات تلخ آنلاین شما شاهد پخش و فروش انواع مختلف شکلات با طعم و برندهای مختلفی خواهید بود و شما قادر هستید انواع شکلات را با قیمتی رقابتی و بسیار عالی خریداری نمایید و این برای خریداران عمده انواع شکلات حاشیه سود مناسبی را به همراه خواهد داشت.

اگر در زمینه خرید و فروش انواع شکلات فعالیت اقتصادی دارید، با ما در ارتباط باشید، تا با استفاده از این مرکز خرید و فروش شکلات بتوانید برای کسب و کار خود بهترین بهره و حاشیه سود را  نمایید، همچنین برای اطلاع از آخرین قیمت عمده شکلات تلخ و دیگر انواع شکلات را از طریق این ارتباط می توانید کسب نمایید.

مرکز پخش شکلات تلخ فله ایرانی

قیمت شکلات تلخ فله

در این مرکز پخش شکلات تلخ ، می توانید از قیمت های روز و فوق العاده انواع مختلف شکلات تلخ فله ایرانی و خارجی کسب اطلاع نموده و شکلات های تلخ  فله با کیفیت و مرغوب مورد نیاز خود را از این مرکز پخش آنلاین خریدارای نمایید. فیمت انواع شکلات تلخ فله با یکدیگر متفاوت می باشد و برای این موضوع دلایل متفاوتی وجود دارد شکلات تلخ فله در بازار می تواند شامل بسیار از انواع شکلات باشد که عبارتند از :

 • انواع شکلات تلخ تخته ای فله
 • انواع شکلات تلخ مایع فله
 • انواع شکلات تلخ پذیرایی فله
 • انواع شکلات تلخ چیپسی فله

هر یک از این نوع شکلات های تلخ خریداران خاص خود را دارند و آنان به دنبال آن هستند تا تمام شکلات تلخ فله مورد نیاز خود را با قیمت ارزان و متاسب خریدارای نمایند. قیمت هر یک از انواع شکلات تلخ فله نام برده در فوق به نوع برند تولیدی و همچنین به درصد خلوص کاکائو به کار رفته در تولید شکلات بستگی دارد.

مرکز پخش شکلات تلخ

قیمت شکلات تلخ کیلویی

کارخانه و برندهای تولید کننده انواع شکلات تلخ ، بخشی از محصولات خود را به صورت کیلویی وارد بازار می کنند تا خریداران بتوانند بر اساس میزان نیازی که دارند اقدام به خرید نمایند. قیمت انواع شکلات تلخ کیلویی دست اول را می توانید از این مرکز پخش شکلات تلخ  بخواهید ، ما در این مرکز با گردآوری تمام انواع پر فروش شکلات ایرانی و همچنین بهترین انواع شکلات های خارجی قادر هستیم تا تمام نیاز شما به انواع شکلات را پاسخگو باشیم.

شکلات تلخ کیلویی فله یکی از انواع پر فروش شکلات است که درخواستهای زیادی برای خرید از جانب خریداران داخلی و یا خارجی دارد ، که با تولید و عرضه انواع شکلات کیلویی تلخ و یا دیگر انواع شکلات با قیمت مناسب و ارزان نیاز این دسته از خریداران را نیر رفع  می نماییم.

مرکز پخش شکلات تلخ فله ایرانی

قیمت عمده شکلات فله

قیمت خرید عمده انواع شکلات تلخ فله و کیلویی ، برای  خریداران عمده که به دنبال خرید انواع شکلات فله با قیمتی مناسب و رقابتی هستند ، می توانند با همکاران ما در این مرکز تماس بگیرند، ما می توانیم تمام انواع شکلات فله و کیلویی و دیگر انواع شکلات را به قیمت درب کارخانه برای شما فراهم نماییم.

این سایت عمده فروشی انواع شکلات ، تأمین شکلاتهای متفاوت در انواع برندهای ایرانی و خارجی یکی از خدمات این مجموعه است که می تواند برای خریدهای بزرگ و توناژ بالای شما ، شرایط خوبی فراهم نماید. خرید عمده انواع شکلات فله می تواند برای خریداران انواع شکلات فله ، حاشیه سود خوبی به همراه داشته باشد.

مرکز پخش شکلات تلخ

فروش عمده شکلات فله ای

فروش عمده انواع شکلات فله ای ایرانی و  خارجی برای خریداران عمده فرصتی است بی نظیر تا تمام انواع شکلات مرغوب و با کیفیت را با قیمتی بسیار مناسب و ارزان خریداری نمایند. مرکز پخش شکلات تلخ و دیگر انواع شکلات با تلاش بسیار توانسته تمام اقلام شکلات کیلویی، فله ای و کادویی ایرانی و خارجی را برای خریداران با حجم بالا فراهم نماید.  از آنجا که این مرکز پخش آنلاین خریدهایی با توناژ بالا از تولید کنندگان انواع شکلات دارد فادر است شکلات را با قیمتی مناسب خریدارای کرده و در اختیار خریداران و تاجران قرار دهد.

خرید عمده انواع شکلات فله ای برای فروشندگان و صادرکنندگان این نوع از شکلات ها حاشیبه سود بسیار خوبی را به همراه خواهد داشت. خرید عمده شکلات فله و یا پذیرایی مزایای بسیاری برای کلیه خریداان دارد که عبارتند از :

 • سرشکن شدن هزینه های حمل بار
 • بهره مندی از تخفیفات تولیدکنندگان
 • نأمین یکباره تمام شکلات مورد نیاز

مرکز پخش شکلات تلخ فله ایرانی

قیمت شکلات کیلویی ایرانی

شکلات های کیلویی ایرانی ، تنوع بسیاری دارند و در نتیجه بازار خرید و فروش این نوع شکلات ها گرم و پرونق می باشد. خریداران انواع شکلات کیلویی ایرانی هم در داخل کشور و هم در کشورهای همسایه هستند. بازار کشورهای همسایه طالب پر و یا قرص انواع شکلات کیلویی ارزان قیمت ایرانی هستند آنها حجم بالایی از انواع شکلات کیلویی را به صورت بسته بندی شده و فله خریداری می کنند.

تاجران و صادر کننده انواع شکلات کیلویی با کیفیت ایرانی به دنبال آن هستند تا شکلات کیلویی ارزان قیمت را خریدارای کرده و به دست مصرف کننده برسانند و از این طریق کار توزیع انواع شکلات در سراسر کشور انجام می شود. انواع پر فروش شکلات های کیلویی ارزان شامل موارد زیر می باشد :

 • انواع تافی ساده و مغزدار
 • انواع شکلات فله و کیلویی
 • انواع تافی میوه ای ترش و شیرین
 • انواع شکلات بیسکوییتی
 • انواع آبنبات ساده و مغزدار
 • انواع دراژه ساده و مغزدار
 • انواع شکلات ژله ای
 • انواع پاستیل

مرکز پخش شکلات تلخ فله ایرانی

قیمت شکلات کیلویی ارزان

شکلات کیلویی ارزان قیمت از تنوع بسیاری برخودار هستند و در نتیجه قیمت هر یک از انواع شکلات کیلویی ارزان با دیگر انواع این نوع شکلات ها تفاوت دارد. شکلات های کیلویی ارزان هم شامل انواع شکلات ایرانی و انواع شکلات خارجی می شود. انواع شکلات کیلویی ارزان قیمت خارجی در بازار وجود دارد که خریداران می توانند با قیمتی بسیار ارزان تر از سایر انواع دیگر شکلات های خارجی خریداری نمایند.

فروشندگان انواع شکلات کیلویی ایرانی و یا خارجی می توانند با بر قراری ارتباط با این بازار فروش آنلاین کشوری تمام شکلات ارزان مورد نیاز خود را سفارش داده و از مراجعه به تهران و مسائل و مشکلات ناشی از آن خودداری کرده و از حاشیه سود مناسبی بهره مند شوند

مرکز پخش شکلات تلخ

صادرات انواع شکلات تلخ ایرانی

انواع شکلات تلخ تولید شده در برندهای شکلات سازی ایرانی از کیفیت بالایی برخودار هستند و علاوه بر این هزینه تولید در ایران از دیگر کشورها پایین تر می باشد، به همین دلیل خریداران انواع شکلات تلخ و دیگر انواع شکلات ایرانی در کشورها مختلف کم نیستند .

ایران سالانه مقدار زیادی انواع مختلف شکلات تلخ با کیفیت و مرغوب را به کشورهای مختلف نظیر ترکیه صادر می نمایید. مرزهای مشترک ترکیه با ایران باعث شده که شکلات تلخ ایرانی بدون واسطه به این کشور  صادر شود و برای کشور و تولیدکنندگان انواع شکلات درآمدزایی خوبی به همراه داشنه باشئد.

مرکز پخش شکلات تلخ فله ایرانی

مرکز پخش شکلات تلخ فله ایرانی

یکی از بزرگترین تأمین کنندگان شکلات تلخ فله ایرانی در کشور ، شرکتهای پخش و توزیع کنندگان هستند که تمام شکلات تلخ مورد نیاز بازار مصرف را به صورت تازه و مرغوب از تولیدکنندگان با قیمتی مناسب و ارزان خریدارای کرده و در اختیار خریداران قرار می دهند. این شرکتهای پخش و توزیع کننده علاوه بر فروش انواع شکلات ، در کار جمل ونقل و نگهداری شکلات نیز هستند.

پخش عمده انواع شکلات ممکن است توسط خود تولیدکنندگان شکلات نیز صورت گیرد و یا توسط شرکتی برای تولید کننده انجام شود و محصول تولیدی را به فروش برساند و در بخشی از سود برند تولید کننده سهیم باشد. مرکز پخش شکلات تلخ آنلاین بازار شکلات تهران انواع مختلف شکلات تلخ فله و دیگر انواع شکلات را با قمیتی مناسب درب کارخانه و با کیفیتی بالا در اختیار خریداران سراسر کشور قرار می دهد.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید