شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز عمده خرید شکلات ارزان

آنچه در این مقاله میخوانید...

شکلاتانواع شکلاتصنعت شکلات سازی در ایرانشکلات ارزانانواع شکلات ارزانشکلات ارزان عمدهبازار عمده فروشی شکلاتخرید شکلات ارزانفروش عمده شکلات در بازار تهرانفروش عمده شکلات خارجیقیمت شکلات کیلویی ایرانیقیمت شکلات کیلویی ارزانمرکز فروش شکلات خارجی در بازار تهرانمرکز عمده خرید شکلات ارزان
مرکز عمده خرید شکلات ارزان

خرید شکلات ارزان با کیفیت از کجا صورت می گیرد؟ در بین مراکز خرید و فروش انواع شکلات، کدام مرکز، بهترین محل خرید عمده شکلات ارزان می باشد؟ و کدام مرکز بهترین نوع شکلات را با قیمت مناسب و کیفیت بالا عرضه می نماید؟

مرکز عمده خرید شکلات ارزان

شکلات

وفتی کاشفان قاره آمریکا به اروپا بازگشتند دانه معطر کاکائو را با خود به اروپا بردند و نوشیدنی حاصل از این دانه کاکائو را با همان نام محلی شکلات(chocolate) یه اروپاییان معرفی کردند. صنعت تولید و خرید و فروش شکلات رشد زیادی کرده و درآمد ناشی از خرید و فروش انواع شکلات به حدود 50 میلیارد دلار می رسد که 45 درصد از این درآمد مربوط به قاره اروپا می باشد که معادل 20 میلیارد دلار است . شرکتهای عظیم تولید کننده بهترین شکلات های دنیا در اروپا و آمریکا واقع شده اند، که سالانه از تولید و خرید و فروش انواع شکلات در سراسر دنیا میلیاردها دلار درآمد خالص دارند.

مرکز عمده خرید شکلات ارزان

انواع شکلات

برندهای تولید کننده شکلات با استفاده از مواد اولیه مختلف اقدام به تولید شکلاتهای متنوع می نمایند ، و برای تولید انواع شکلات مورد نیاز بازار مصرف درصد و میزان ترکیب این مواد اولیه را تغییر می دهند تا بتوانند انواع گوناگونی از شکلات را تهیه نمایند. مواد اولیه تهیه و تولید شکلات به قرار زیر می باشد :

 • پودر کاکائو
 • کره کاکائو
 • شیر و یا شیر خشک
 • وانیل
 • اسانس

هر چقدر درصد استفاده از پودر کاکائو در شکلات بیشتر باشد شکلات تیره تر و یا به عبارتی شکلات تلخ تر می باشد که درصد کاکائو مورد استفاده از 10 درصد در شکلات سفید شروع و تا 99 درصد در شکلات تلخ درجه بندی شده است. در گذشته میزان تولید و مصرف انواع شکلات تلخ بسیار کمتر بود که با کشف خواص بی نظیر این شکلات، هر روز بر میزان تولید و مصرف انواع  این شکلات افزوده می شود و مشتریان بیشتری به این نوع شکلات علاقه و گرایش نشان می دهند.

مرکز عمده خرید شکلات ارزان

صنعت شکلات سازی در ایران

شکلات سازی در حدو 70 سال قبل با تأسیس اولین کارخانه شکلات سازی در شمال غربی کشور شروع به فعالیت کرد که اولین تولیدات آن شامل انواع آبنبات و تافی بود، از آن زمان تا به امروز کارخانه های  تولیدی شکلات متعدد کوچک و بزرگ در سراسر کشور ایجاد شده است که به تولید انواع مختلف شکلات مشغول هستند و هر روز تنوع و کیفیت محصولات خود را افزایش می دهند.

حدود 50 درصد از کل شکلات و بیسکویت کشور در منطقه تبریز و اطراف آن تولید می شود . برندهای تولید کننده شکلات ایرانی ، علاوه بر رفع نیاز بازار کشور به انواع شکلات و تافی مرغوب و با کیفیت ایرانی، بخش دیکری از تولیدات خود را به کشورهای مختلف اروپایی، آسیایی و آفریقایی صادر می نمایند ، صادرات انواع شیرینی و شکلات در بین سایر مواد عذایی که صادر می شوند ، رتیه اول را به خود اختصاص داده است.

شکلات ارزان

چنانچه به دنبال خرید انواع شکلات ارزان با کیفیت و مرغوب هستید می توانید با همکاران ما تماس گرفته و از انواع شکلات ارزان و آخرین قیمت آنها کسب اطلاع نمایید. شکلات ارزان قیمت علاوه بر بازار خرید و فروش پر رونقی که در داخل کشور دارد در بازار سایر کشورهای دور و نزدیک نیز طرفداران خاص خود را دارند و سالانه حجم زیادی از صادرات انواع شکلات و شیرنی ، را انواع شکلات ارزان قیمت با کیفیت به خود اختصاص می دهد. صادرات انواع شکلات ارزان ایرانی به کشورهای افغانستان ، پاکستان ، هند و دیگر کشورها هر روز در حال افزایش می باشد.

مرکز عمده خرید شکلات ارزان

انواع شکلات ارزان

انواع شکلات در بازار وجود دارد که هر یک از نظر قیمت و مدل با دیگر انواع شکلات تفاوت بسیار دارد ، که بعضی از این نوع شکلات ها از قیمت و بهای بالاتری برخودار هستند و بر عکس برخی دیگر از انواع شکلات قیمت مناسب تر و ارزان تری دارند . هر یک از دو نوع شکلات بازار خرید و فروش خود را دارند . خریداران انواع شکلات ارزان به دنبال آن هستند تا انواع مختلفی از شکلات ارزان قیمت و البته با کیفیت را تهیه و خریداری نمایند . اگر بخواهیم لیست انواع شکلات ارزان را نام ببریم می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم :

 • انواع شکلات فله و کیلویی
 • انواع تافی ساده و مغزدار
 • انواع تافی میوه ای ترش و شیرین
 • انواع آبنبات ساده و مغزدار
 • انواع دراژه ساده و مغزدار
 • انواع شکلات خارجی فله
 • انواع پاستیل

مرکز عمده خرید شکلات ارزان

شکلات ارزان عمده

یکی از راههایی که می توان انواع شکلات را با قیمت مناسب و ارزان خریدارای کرد، خرید عمده می باشد. در خربد عمده ، فروشنده به خریداران تخفیفات بسیار خوبی می دهند و بابت خرید آنها امتیازات خاصی برای آنها در نظر می گیرند ، بدین ترتیب بهای تمام شده در خرید عمده انواع شکلات به میزان قابل توجهی کاهش می یابد و خریدار عمده می تواند با این روش ، از حاشیه سود خوبی بهره مند شود.

بازار عمده فروشی شکلات

اگر به دنبال خرید شکلات ارزان قیمت هستید می توانید از بازار عمده فروشی شکلات استفاده کرده و انواع شکلات مورد نیاز خود را با قیمت مناسب رقابتی و ارزان خریداری نمایید. بازار عمده فروشی آنلاین شکلات، انواع مختلف شکلات و تافی با کیفیت و مرغوب را با قیمت های مناسب و رقابتی به صورت فروش عمده در اختیار خریداران قرار داده و تلاش دارد تا هر روز بر تنوع و کیفیت محصولات خود افزوده تا از این طریق رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود را فراهم کرده و در نتیجه به فروش بالاتری دست پیدا کند.

خریداران عمده از تمام نقاط کشور برای تهیه و خرید شکلات مورد نیاز خود، و همچنین توانایی بالای این بازار عمده فروشی برای تأمین انواع شکلات ایرانی و شکلات خارجی با قیمت درب کارخانه و یا بازار ، می توانند با همکاران ما در این مجموعه تماس گرفته ، و خرید شکلات ارزان قیمت ایرانی و همچنین خارجی را در کمترین زمان ممکن انجام دهند.

مرکز خرید عمده شکلات ارزان

خرید شکلات ارزان

تاجران و فروشندگان انواع شکلات برای تأمین محصولات مورد نیاز خود تلاش دارند تا بهترین انواع شکلات فله و یا پذیرایی را با قیمت مناسب و ارزان خریدارای نمایند تا بتوانند با یک قیمت مناسب و معقول به فروش برسانند و به حاشیه سود مورد نظر خود دست یابند. برای خرید شکلات ارزان قیمت ایرانی و همچنین خرید شکلات ارزان خارجی اصل و با کیفیت می توانید از این بازار فروش شکلات آنلاین کشوری استفاده کرده و خرید خود را انجام دهید . خرید از این بازار شکلات می تواند مزایای بسیاری برای خریداران انواع شکلات ارزان به همراه داشته باشد که عبارتند از :

 • وجود انواع محصولات متنوع و با کیفیت
 • خرید شکلات ارزان با قیمت رقابتی
 • دریافت مشاوره رایگان
 • همکاری با شما برای صادرات انواع شکلات
 • ارسال بار در کمترین زمان ممکن
 • پیشگیری از اتلاف وقت و هزینه
 • متمرکز بودن تمام محصولات و تمام امور در یک مکان
 • دریافت لیست قیمت آنلاین و یا حضوری
 • و بسیاری موارد دیگر

مرکز عمده خرید شکلات ارزان

فروش عمده شکلات در بازار تهران

بازار تهران از دیر باز محلی برای تهیه و خرید انواع مختلف کالا بوده و از از شهرهای مختلف کشور مشتریان همیشگی داشته است که برای راه اندازی کار ، حرفه و یا تأمین محصولات مورد نیاز به این بازار بززگ مراجعه می کردند. امروز بازار شکلات تهران همانند گذشته به عرضه و فروش انواع شکلات ایرانی و شکلات خارجی مشفول می باشد و همان روش سنتی خود را دارد. تمام وارد کنندگان انواع شکلات خارجی و همچنین تولید کنندگان انواع شکلات ایرانی بخشی از محصولات خود را در بازار شکلات تهران عرضه کرده و به فروش می رسانند.

امروز با تغییر روند و سرعت معاملات و داد وستد ، ما بازار شکلات کشور را برای شما به صورت آنلاین فراهم کرده ایم تا خریداران دیگر مجبور به مراجعه به تهران نباشند، بلکه بازار شکلات تهران را در شهر و یا خانه خود داشته باشند و بدون نگرانی و یا مسائل حاشیه ایی دیگر داد و ستد ومعاملات خود را انجام دهند.

فروش عمده شکلات خارجی

یکی از روشهای خرید شکلات ارزان خارجی که مورد استفاده فروشندگان انواع شکلات قرار می گیرد، آن است که از فروش عمده انواع شکلات خارجی استفاده کرده و تمام شکلات خارجی اصل و با کیفیت مورد نیز خود را به شکل های مختلف کادویی و یا شکلات پذیرای و فله را به صورت عمده خریداری می نمایند. معمولا قیمت انواع شکلات خارجی از هر برند و مدلی که باشد نسبت به انواع شکلات ایرانی گران تر می باشد و با خرید عمده این نوع از شکلات ها می توان بها و قیمت تمام شده را کمتر کرده و خریدی به صرفه داشت که حاشیه سود خوبی به همراه دارد.

بازار فروش آنلاین کشوری انواع شکلات، با واردات انواع مختلف شکلات اصل و با کیفیت خارجی و  عرضه با قیمت رقابتی و بسیار مناسب آماده است تا تمام نیاز خریداران به انواع شکلات خارجی را پاسخگو باشد. جهت کسب اطلاع از تنوع محصولات و دریافت مشاوره می توانید با همکاران ما تماس بگیرید.

مرکز عمده خرید شکلات ارزان

قیمت شکلات کیلویی ایرانی

برندهای تولید کننده انواع شکلات و تافی و یا دراژه تولیدی خود را به شکل های مختلف وارد بازار مصرف می نمایند تا همه خریداران بتوانند به راحتی اقدام به خرید شکلات مورد نیاز خود نمایند. کارخانجات تولیدی شکلات محصولات تولیدی خود را به صورتهای زیر عرضه و به فروش می رسانند :

 • انواع شکلات کادویی
 • انواع شکلات پذیرایی یا کیلویی
 • انواع شکلات فله

شکلات های کیلویی و یا پذیرایی به انواع مختلف شکلات و تافی گفته می شود که به صورت بسته هایی با وزن های مختلف وارد بازار مصرف می شود و خریداران قادر هستند به هر میزان که لازم دارند از این نوع تولیدات خریدارای کرده و مصرف نمایند. در بازار کشور درخواست برای خرید انواع شکلات کیلویی و یا فله ایرانی بسیار بالا می باشد. قیمت انواع شکلات کیلویی ایرانی و یا شکلات کیلویی خارجی به عوامل مختلفی بستگی دارد که عبارتند از :

 • نوع شکلات کیلویی
 • برند تولید کننده شکلات کیلویی
 • وزن شکلات کیلویی
 • نحوه فروش شکلات کیلویی

مرکز عمده خرید شکلات ارزان

قیمت شکلات کیلویی ارزان

بازار پر رونق شکلات در شهرهای کوچک و بزرک کشور با انبوهی از انواع شکلات های ایرانی و همچنین شکلات های خارجی پر شده است که تا خریداران برای تهیه و خرید انواع شکلات مورد علاقه و نیاز خود آزادی عمل و انتخاب داشته باشند.  تمام محصولات شکلاتی که در بازار وجود دارد خریداران می توانند انواع مختلف شکلات کیللویی ارزان قیمت فله ای ایرانی و یا خارجی را به راحتی تهیه و خریداری نمایند.

قیمت خرید شکلات ارزان کیلویی متفاوت می باشد و بیشتر به نوع شکلات و برند آن بستگی دارد. انواع شکلات کیلویی ارزان ایرانی علاوه بر این که بازار بسیار خوبی را داخل کشور دارد ، در بازار کشورهای همسایه نیز از فروش بالایی برخودار هستند.

مرکز فروش شکلات خارجی در بازار تهران

شرکتهای بازارگانی وارد کننده انواع شکلات خارجی به کشور ، بخشی از واردات خود را از طریق بازار تهران عرضه کرده و به فروش می رسانند. بازار تهران از گدشته های دور تأمین کننده تمام نیاز خریداران عمده انواع شکلات ایرانی و خارجی بوده است .

این مجموعه تمام انواع شکلات خارجی با کیفیت و اصل بازار تهران را به مشتریان خود عرضه می نماید تا آنان بتوانند با خیال راحت انواع شکلات خارجی مورد نیاز خود را با قیمت مناسب و ارزان به صورت عمده خریدارای نمایند و کالای خریدارای شده ، توسط مجموعه برای آنان ارسال گردد.

مرکز عمده خرید شکلات ارزان

مرکز عمده خرید شکلات ارزان

مرکز عمده خرید شکلات ارزان را می توانید از همین سایت و بازار اینترنتی داشته باشید تا به طور مستقیم به خرید شکلات ارزان  قیمت ایرانی و همچنین انواع شکلات   ارزان خارجی اصل و با کیفیت بپردازید. خرید از این بازار اینترنتی شما را از سفر کردن به تهران و مشکلات و مسائل ناشی از این سفر دور کزده و شما یک خرید مناسب و به صرفه را تجربه می کنید، چرا که شما می توانید خرید مستقیم به قیمت درب کارخانه بدون واسطه را  داشته باشید.

در این بازار آنلاین کشوری شما می توانید انواع شکلات با برندهای مختلف و طعم های مختلف را با قیمتی بسیار مناسب و ارزان خریدارای نمایید و از حاشیه سود خوبی بهره مند شوید. چنانچه خریدار و یا فروشنده انواع شکلات می باشید و به دنبال رونق کسب و کار خود هستید می توانید با  ما در تماس باشید تا در کنار یک دیگر ،کسب و کار شما به پیشرفتی که می خواهید دست یابد.

شهناز سرلک

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید