شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت شکلات پذیرایی ایرانی

آنچه در این مقاله میخوانید...

مزیت اصلی حمایت کالا از ایرانینمونه هایی از شکلات پذیراییشکلات سازی ایرانیایا کالای ایرانی با نمونه خارجی برابری میکند؟
قیمت شکلات پذیرایی ایرانی

لیست قیمت شکلات پذیرایی ایرانی باعث آسانی کار مشتری در خرید می شود و سالهای اخیر در کشور ما رشد قیمت های اجناس موجب عدم رضایت مردم بوده است و شاید به توان به  یکی از این گرانی ها رشد قیمت مواد غذایی بویژه برای پذیرایی در مجالس ایرانی ها اشاره کرد.
مهم ترین عامل برای داشتن یک جامعه سالم و پویا اشتغال برای مردم آن جامعه است، امروزه بیکاری بویژه بیکاری جوانان باعث عدم رشد کشور ما و عدم پویایی ما در عرصه بین الملل میباشد که زمینه این بیکاری ها بیشتر به اثر عدم حمایت از تولیدات داخلی از طرف مصرف کنندگان بر میگردد.

قیمت شکلات پذیرایی ایرانی

مزیت اصلی حمایت کالا از ایرانی

  • اشتغال و جلوگیری از بیکاری
  • افزایش سرمایه ملی
  • استقلال کشور
  • عدم وابستگی بیشتر به نفت
  • رشد و بهبود کیفیت کالای ایرانی

از ساده ترین تنقلاتی که ما در مهمانی ها و پذیاراییی ایرانی خود استفاده میکنیم میتوان به شکلات اشاره کرد. همه ی ایرانی ها میتوانند با مصرف شکلات ایرانی این ماده غذایی جادویی کوچک کمک بزرگی به رشد چرخه اقتصادی ایران بکنند.

نمونه هایی از شکلات پذیرایی

  • شکلات تخته ای
  • شکلات کاراملی
  • شکلات میوه ای
  • شکلات پذیرایی سکه ای
  • و ….

قیمت شکلات پذیرایی ایرانی

شکلات سازی ایرانی

شکلات سازی در ایران تاریخچه و سابقه زیادی ندارد و چیزی حدود 60 سال است که از تاسیس اولین کارخانه میگذرد. ولی در چند سال اخیر به لطف حمایت مصرف کنندگان و استفاده بیشتر از شکلات ایرانی به نقطه ای از پیشرفت رسیدیم که علاوه بر شکلات های مختلف تزیینی و پذیرایی بلکه میتوانیم شکلات مصرفی بعضی از کشور های جهان را با صادرات خوددمان تامین کنیم.

قیمت شکلات پذیرایی ایرانی

ایا کالای ایرانی با نمونه خارجی برابری میکند؟

شاید برخی افراد بر این باور باشند که کالای ایرانی بویژه در بحث شکلات سازی به دلیل عدم سابقه زیاد ایران در این صنعت با نمونه های خارجی آن برابر نکند و کیفیتی برابر و حتی به مراتب بیشتری نداشته باشد. امروزه بسیاری از کارخانه جات شکلات سازی ایرانی با تلاش و پیشرفت و استفاده از نبوغ ایرانی به جایی در این زمینه رسیده اند که صادارات زیادی از کشور را به خود اختصاص داده اند.
از نمونه شرکت های سازنده میتوان به شرکت ….. اشاره کرد که با تولید شکلات ایرانی مرغوب و با قیمت مناسب سعی در حمایت از مصرف کنندگان خود و رشد چرخه اقتصادی کشور دارد.

شهناز سرلک

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید