شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت شکلات فله ای باراکا

آنچه در این مقاله میخوانید...

انواع شکلات های فله ای باراکاتفاوت شکلات های فله ای با بسته بندیخرید شکلات های فله ای باراکاقیمت شکلات های فله ای باراکا
شکلات فله ای باراکا

شکلات های برند محبوب باراکا به دو شیوه بسته بندی و فله ای تولید و عرضه می گردند. خرید فله ای این شکلات مقرون به صرفه تر است زیرا در این حالت شما دیگر مبلغی برای بسته بندی های شیک و زیبای شکلات نمی پردازید.

شکلات فله ای باراکا

انواع شکلات های فله ای باراکا

با به زبان آوردن نام شکلات، عوامل مختلفی در ذهن ما تداعی می شود. طعم شیرین، رنگ مشکی،قهوه ای یا سفید، بسته بندی های زیبا و شیک و… به مورد آخر یعنی بسته بندی دقت کنید. امروزه شکلات های کادویی بسیار مرسوم شده اند و حتی در بسیاری از مواقع به جای هدیه، از این شکلات ها استفاده می کنند یا به عنوان مکمل هدیه مورد استفاده قرار می گیرند.
ولنتاین مثال درستی برای این ادعا به شمار می آید. جالب تر آنجاست که این اقدام با استقبال بسیار زیاد نیز رو به رو می شود و افراد از اینکه شکلات های کادویی هدیه بگیرند بسیار خوشنود می گردند. لیستی از انواع شکلات های فله ای باراکا را در زیر مشاهده می کنید:

  • شکلات های تلخ کاکایویی باراکا
  • شکلات های شیری باراکا
  • شوکو کراکر های باراکا
  • آب نبات های مغز دار باراکا
  • شکلات های نارگیلی باراکا

و…..

شکلات فله ای باراکا

تفاوت شکلات های فله ای با بسته بندی

هنگامی که شما قصد دارید برای بار اول به منزل شخصی بروید یا مایل هستید به عنوان مکمل هدیه تان، یک بسته شکلات برای فرد مورد نظرتان بگیرید، قطعا شکلات های بسته بندی یا کادویی را انتخاب خواهید کرد و بدیهی است که در این حالت باید هزینه ای بیشتری برای بسته بندی و جعبه شکلات خریداری شده نیز بپردازید.
اما زمانی که قصد خرید شکلات برای مصرف شخصی یا خانوادگی دارید، بهتر است شکلات فله ای بخرید. شکلات فله ای را به هر میزان که بخواهید می توانید بخرید و هزینه ای هم برای بسته بندی نخواهید پرداخت و قطعا برایتان مقرون به صرفه تر خواهد بود.

خرید شکلات های فله ای باراکا

شکلات های فله ای باراکا را از قنادی ها یا قهوه- شکلات فروشی ها می توانید تهیه کنید.معمولا در سوپرمارکت ها و فروشگاه های آنلاین شکلات را به صورت بسته بندی می فروشند و برای شما نیز مناسب نخواهد بود.

شکلات فله ای باراکا

قیمت شکلات های فله ای باراکا

بدیهی است قیمت شکلات های فله ای به مقداری که شما بر می دارید متفاوت است. شما در هنگام خرید فله ای هر مقدار که مورد نیازتان باشد شکلات بر میدارید و مبلغی برای بسته بندی نخواهید پرداخت.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید