شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت انواع شکلات ایرانی

آنچه در این مقاله میخوانید...

انواع شکلات ایرانیقیمت انواع شکلات ایرانیقیمت شکلات کیلویی ایرانیقیمت شکلات کادویی ایرانیقیمت شکلات تلخ کیلوییقیمت شکلات کیلویی ارزانلیست قیمت انواع شکلات ایرانی
لیست قیمت انواع شکلات ایرانی

قیمت انواع شکلات ایرانی، توسط کارشناسان کارخانه تولیدی شکلات ایرانی و بر اساس معیارهای خاصی تعیین و سپس به خریداران و فروشندگان انواع شکلات ایرانی اعلام می گردد. خریداران می توانند لیست قیمت انواع شکلات ایرانی را از همکاران ما در این مجموعه به صورت حضوری و یا مجازی درخواسته کرده و سپس اقدام به خرید نمایند.

لیست قیمت انواع شکلات ایرانی

انواع شکلات ایرانی

کارخانه تولیدی شکلات در نقاط مختلف کشور وجود دارد که به تولید انواع شکلات در طعم و مزه های متفاوت می پردازند. این برندهای تولید کننده شکلات، با استفاده از بهترین مواد اولیه و خط تولید پیشرفته سالانه چندین هزار تن انواع شکلات با کیفیت و مرغوب ایرانی را تولید و روانه بازار مصرف می کنند. بخش زیادی از شکلات تولید شده این کارخانه ها در بازارهای داخل کشور به فروش می رسد و بخش دیگری از این تولیدات به کشورهای مختلف جهان صادر می شود.

صادرات انواع شکلات ایرانی به عراق، افغانستان، عمان، چین و مالزی، هزاران دلار ارز وارد کشور ما می کند و البتهاین فروش و ارز آوری همچنان جای رشد و افزایش نیز دارد.

لیست قیمت انواع شکلات ایرانی

آیا با انواع مختلف تولیدات کارخانه های شکلات سازی ایرانی اشنایی دارید؟ آیا از کیفیت بالای محصولات شکلات ایراین با اطلاع هستید؟ در اینجا با انواع تولیدات برندهای شکلات سازی ایرانی آشنا می شویم که عبارتند از :

 • انواع شکلات تلخ
 • انواع شکلات شیری
 • انواع شکلات سفید
 • انواع شکلات صبحانه
 • انواع شکلات صنعتی
 • انواع سس شکلاتی
 • انواع دراژه
 • انواع تافی و آبنبات
 • و ……………

لیست قیمت انواع شکلات ایرانی

هر یک از این تولیدات نام برده در بالا ف شامل دسته های زیادی می شود و در مجموعه تولیدات کارخانه های شکلات ایرانی به صدها دسته و مدل می رسد و این تنوع تولیدات نشان از توانایی بالای برندهای تولید کننده شکلات ایرانی می باشد.

برندهای تولید کننده انواع شکلات ایرانی و شکلات خارجی بعد از ان که محصول خود را تولید کردند آن را برای عرضه به بازار داخلی و خارجی آماده می کنند. شکلات تولید شده به چند صورت مختلف وارد بازار مصرف می شود تا بتواند پاسخگوی نیازهای متفاوت خریداران باشد، انواع مختلف شکلات در بازار عبارتند از :

 • شکلات فله ای
 • شکلات کادویی
 • شکلات پذیزایی
 • شکلات تخته ای

لیست قیمت انواع شکلات ایرانی

قیمت انواع شکلات ایرانی

تعیین قیمت محصولات از هر نوع و برندی که باشد بر اساس معیارهای خاصی که از طرف کارخانه تولیدی در نظر گرفته شده است تعیین و اعلام می گردد. قیمت انواع شکلات ایرانی ، نیز بر اساس معیارهایی خاص از طرف برند تولیدکننده تعیین می شود و در اختیار خریداران و فروشندگان انواع شکلات ایرنی قرار می گیرد. معیارهای تعیین قیمت انواع شکلات ایرانی از قرار زیر می باشد :

 • نوع شکلات تولیدی
 • نوع مواد اولیه مورد استفاده
 • نوع بسته بندی
 • وزن شکلات
 • نحوه فروش شکلات ایرانی
 • میزان عرضه و تقاضای بازار مصرف
 • نوسانات بازار ارز
 • و ………………

هر یک از این معیارها می تواند باعث افزایش و یا کاهش قیمت انواع شکلات ایرانی شود و بر عرضه و تقاضای بازار مصرف آن اضافه و یا کم کند.

لیست قیمت انواع شکلات ایرانی

قیمت شکلات کیلویی ایرانی

شکلات کیلویی و یا شکلات فله به شکلاتی گفته می شود که خریداران به هر میزان که لازم داشته باشند می توانند این شکلات را خریداری نمایند. شکلات کیلویی از بازار خرید و فروش بسیاری خوبی برخودار است، زیرا شکلات کیلویی از قیمت کمتری نسبت به سایر شکلات ها بر خودار است.

دلیل قیمت پایینتر شکلات کیلویی Hن است که این نوع شکلات ها که شامل تمام انواع شکلات می شود هزینه سورتینگ و بسته بندی را متحمل نشده اند و تنها بعد از تولید به صورت کارتنی و در حجم بالا وارد بازار مصرف می شود. قیمت شکلات کیلویی چون پایین تر و ارزان تر از سایر شکلات ها می باشد بسیاری از خریداران از خریداین نوع شکلات استقابل فراوان می کنند.

لیست قیمت انواع شکلات ایرانی

قیمت شکلات کادویی ایرانی

شکلات کادویی و یا شکلات بسته بندی شده ، به آن دسته از شکلات گفته می شود که پس از تولید در کارخانه وارد بخش بسته بندی شده و در جعبه های مختلف و بسیار زیبا بسته بندی و روانه بازار مصرف می شود. در گذشته برندهای تولیدی کننده شکلات، بسته بندی کادویی را برای محصولات خود در نظر نمی گرفتند و بعد از تولید شکلات را تنها به صورت فله به بازار عرضه  می کردند و بازار شکلات ایرانی، از انواع شکلات کادویی ترکیه ایی و اروپایی لبریز بود ولی با شروع تولید شکلات کادویی ایرانی، بازار داخلی تا حدود زیادی از ترکیه و اروپا گرفته شد و  امروزه شکلات کادویی ایرانی علاوه بر تأمین نیاز داخلی کشور ، به بسیاری از کشورهای مختلف صادر می شود.

قیمت شکلات کادویی ایرانی و یا شکلات کادویی خارجی نسبت به شکلات کیلویی و یا فله بالاتر . گران تر است و این موضوع به دلیل ان اسنت که این نوع شکلات علاوه بر هزینه تولید که شامل تمام انواع شکلات می شود، هزینه سورتینگ و بسته بندی را نیز متحمل شده است.

لیست قیمت انواع شکلات ایرانی

قیمت شکلات تلخ کیلویی

یکی از انواع بسیار پرطرفدار شکلات در همه نقاط دنیا شکلات تلخ می باشد. شکلات تلخ و یا chocolate dark یکی از بهترین انواع شکلات می باشد که برای سلامت جسمی و روانی افراد از هر سن و سالی لازم و ضروری است. شکلات تلخ در کارخانه تولیدی شکلات با درصدهای متفاوتی تولید می شود و هر چه درصد این تلخی زیاد تر باشد خواص و میزان مفید بودن آن برای سلامتی بیشتر است.

لیست قیمت انواع شکلات ایرانی

برندهای تولید کننده شکلات تلخ برای تولید این شکلات از درصد بیشتری پودر کاکائو و میزان خیلی کمی شیرین کننده استفاده می کنند و همین موضوع باعث می شود قیمت شکلات تلخ کمی بالاتر باشد. خریداران و دوستداران انواع شکلات تلخ به خوبی می دانند بهایی که برای خرید شکلات تلخ پرداخت می کنند نسبت به فوایدی که این خوراکی خوشمزه و پرخاصیت برای سلامتی انها و عزیزانشان دارد بهای زیادی نیست.

لیست قیمت انواع شکلات ایرانی

چنانچه از دوستداران  و یا فروشندگان انواع شکلات تلخ ایرانی و یا شکلات تلخ خارجی هستید بهترین را برای خرید شکلات تلخ با قیمت ارازن تر و کمتر، خرید شکلات تلخ کیلویی است.  شکلات تلخ کیلویی به دلیل ان که هزینه های دیگری بعد از تولید چون بسته بندی و سورتینگ را متحمل نشده است از قیمت بسیار کمتر و ارزان تری برخودار است و شما به هر میزان که بخواهید می توانید شکلات تلخ کیلویی را خریداری کنید.

لیست قیمت انواع شکلات ایرانی

قیمت شکلات کیلویی ارزان

کارخانه تولیدی شکلات ایرانی ، برای آن که همه خریداران و دوستداران این خوراکی دلپذیرو خوشمزه ، بتوانند شکلات مورد علاقه و نیاز خود را خریداری و استفاده کنند ، تولید انواع شکلات ارزان را نیز در برنامه کاری و تولید خود دارند. انواع مختلف شکلات ارزان در بازار موجود می باشد که خریداران می توانند برای خرید آنها به صورت کیلویی و یا فله اقدام کرده و به هر میزان که بخواهند خریداری کنند.

شکلات های ارزان به دلیل قیمت پایینی که دارند در مراسم های ملی و مذهبی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. از آنجا که قیمت شکلات کیلویی ارزان بسیار کمتر از سایر شکلات های تولیدی دیگر است، این نوع شکلات ها برای صادرات گزینه بسیار مناسبی هستند و می توانند به بعضی از کشورهای مختلف که به دنبال خرید شکلات ارزان هستند صادر شوند.

لیست قیمت انواع شکلات ایرانی

لیست قیمت انواع شکلات ایرانی

خریداران و صادر کنندگان انواع شکلات ایرانی ، چنانچه مایل باشند  و بخواهند از آخرین قیمت انواع شکلات ایرانی و یا خارجی مطلع شوند، می توانند لیست قیمت انواع شکلات ایرانی و همچنین لیست قیمت انواع شکلات خارجی مورد نظر خود را از همکاران ما در این مجموعه درخواست کنند. خریداران می توانند از این طریق با انواع برندهای شکلات ایرانی و یا خارجی آشنا شده و از کیفیت و اصبل بودن آنها مطمئن شده و سپس اقدام به  ثبت سفارش و خرید نمایند.

شهناز سرلک

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید