شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع شکلات تخته ای صنعتی ایرانی

آنچه در این مقاله میخوانید...

شکلات صنعتیانواع شکلات صنعتیشکلات تخته ای صنعتیانواع شکلات تخته ای صنعتیتولیدکنندگان شکلات تخته ای صنعتی در ایرانشکلات تخته ای صنعتی از کجا بخرم؟قیمت انواع شکلات تخته ایقیمت انواع شکلات تخته ای فلهقیمت شکلات تخته ای رنگیقیمت انواع شکلات تخته ای تلخخرید اینترنتی انواع شکلات تخته ای صنعتی ایرانی
قیمت انواع شکلات تخته ای صنعتی ایرانی

قیمت انواع شکلات تخته ای صنعتی ایرانی با کیفیت  را از ما بخواهید و با یک خرید ارزان و مناسب به قیمت درب کارخانه، از این مرکز فروش شکلات تخته ای ، می توایند برای تولیدات مختلف خود در حوزه های متفاوت کاری چون قنادی ، پاسخگوی نیاز خود باشید.

شکلات امروزه چنان در زندگی ما جای خود را پیدا کرده است که بر اساس آن صنایعی نیز شکل گیری شده است و چنان چه این ماده خوشمزه و مفید نباشد چرخ برخی از این صنایع  از حرکت باز می ایستد.

قیمت انواع شکلات تخته ای صنعتی ایرانی

شکلات صنعتی

شکلات صنعتی به انواعی از شکلات گفته می شود که در کارخانه ها و یا کارگاه های مختلف کوچک و بزرگ برای تولید بعضی از محصولات مورد استفاده قرار می گیرد و ادامه کار این صنایع وابسته با این نوع شکلات می باشد. شکلات های صنعتی به منظور های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند و به همین دلیل انواع مختلفی دارند که خریداران با توجه به نیاز خود افدام به تهیه و خرید می نمایند. از شکلاتهای صنعتی برای روکش کیک و بستنی و همچنین به عنوان مغزی استفاده بسیاری می شود. کیفیت شکلات صنعتی همان طور که مستحضر هستید، می تواند در کیفیت  تولیدات و در نتیجه در میزان رضایت خریداران مؤثر باشد .

انواع شکلات صنعتی

شکلات صنعتی زیادی در کارخانه های تولیدی و شرکت های شکلات سازی تهیه و تولید می شوند، گاهی این شرکت ها فقط به تولید تعدادی از این شکلات های صنعتی مشغول هستند، چرا که انواع شکلات صنعتی بسیار زیاد می باشد و ممکن است که کارخانه تولیدی قادر به تولید تمام انواع این نوع شکلات ها نباشد. آیا با انواع شکلات صنعتی ایرانی و یا خارجی آشنایی دارید؟ ما دراینجا انواع شکلات صنعتی را برای شما نام می بریم که عبارتند از :

 • انواع شکلات تخته ای
 • انواع شکلات چیپسی
 • انواع شکلات سکه ای
 • انواع شکلات مایع
 • انواع شکلات اشکی

قیمت انواع شکلات تخته ای صنعتی ایرانی قیمت انواع شکلات تخته ای صنعتی ایرانی

شکلات تخته ای صنعتی

شکلات تخته ای به نوعی از شکلات صنعتی گفته می شود که به صورت شمشی و یا تخته ای می باشد که برای مصارف  فنادی و یا روکش انواع بستنی و یا دیگر مصارف کیک پزی به مقدار زیادی تولید و مورد استفاده قرار می گیرد. شکلات تخته ای صنعتی در وزن های بالا تولید می شود که معمولا در وزن های 3 تا 4 کیلوی گرمی می باشد و هر کارتن آن بین 8 تا 12 کیلو گرم است ، این حجم و وزن شکلات صنعتی برای خریداران همیشگی که در توناژهای بالا اقدام به خرید می نمایند از نظر اقتصادی به صرفه می باشد ، چرا که شکلات تخته ای مورد نیاز خود را با قیمت ارزان تر و مناسب تر خریدارای می نمایند.

انواع شکلات تخته ای صنعتی

مواد غذایی که با استفاده از شکلات تخته ای صنعتی تهیه می شوند بسیار متنوع می باشند و البته مصرف کنندگان نیز ذائقه متفاوتی دارند ، پس لازم است تا انواع مختلفی از شکلات تخته ای صنعتی تهیه و تولید گردد تا پاسخگوی نیازهای مختلف مردم و صنایع باشد. کارخانه تولیدی شکلات تخته ای ، انواع مختلفی از طعم و مزه این نوع شکلات ها را تهیه و تولید می کند و البته این انواع شکلات تخته ای که تولید می شود فقط شامل طعم های متفاوت نمی باشد بلکه شکلات تخته ای که بتوان برای مصارف مختلف استفاده کرد نیز تولید می شود . انواع شکلات تخته ای صنعتی که در شرکتهای شکلات سازی تهیه و تولید می شود عبارتند از :

 • انواع شکلات تخته ای تلخ
 • انواع شکلات تخته ای شیری
 • انواع شکلات تخته ای سفید
 • انواع شکلات تخته ای کاکائویی
 • انواع شکالات تخته ای رنگی

هر یک از انواع شکلات تخته ای نام برده در فوق خود می تواند به دسته های دیگری نیز تقسیم بندی شود که به دلیل طولاتی شدن از نام بردن تمام موارد خودداری می گردد.

قیمت انواع شکلات تخته ای صنعتی ایرانی

تولیدکنندگان شکلات تخته ای صنعتی در ایران

کارخانه های تولیدی شکلات تخته ای زیادی در ایران به تولید انواع شکلات تخته ای صنعتی مشغول هستند، این برندهای تولید کننده انواع گوناگونی از این نوع شکلات های تخته ای را تولید و وارد بازار مصرف می نمایند. شکلات تخته ای صنعتی که در این کارخانه ها تهیه می شود با استفاده از بهترین نوع کاکائو و چربی کاکائو تهیه و تولید می شود ، بنابراین شکلات تخته ای صنعتی ایرانی یکی از تولیدات مرغوب شکلات سازی ایران است که قابل رقابت با انواع شکلات تخته ای اروپایی می باشد و صادرات انواع شکلات تخته ای به دیگر کشورها، می تواند درآمد ارزی خوبی را برای کشور تأمین نماید. اگر بخواهیم تولید کنندگان انواع شکلات تخته ای صنعتی مرغوب ایرانی را نام ببریم ، می توانیم به این موارد اشاره نماییم که عبارتند از :

 • انواع شکلات تخته ای باراکا
 • انواع شکلات تخته ای پارمیدا
 • انواع شکلات تخته ای دوریکا
 • انواع شکلات تخته ای شکو ما
 • انواع شکلات تخته ای مطلوب
 • و بسیاری موارد دیگر

شکلات تخته ای صنعتی از کجا بخرم؟

خریداران انواع شکلات تخته ای صنعتی معمولا تولیدی کنندگان صنایع غذایی همچون قنادی ها و بستنی سازی ها هستند، که تلاش دارند شکلات تخته ای مرغوب و با کیفیتی را برای تولیدات خود فراهم نمایند، چرا که شکلات تخته ای مرغوب می تواند در کیفیت تولیدات آنها مؤثر بوده و در نتیجه بر میزان فروش آنان تأثیری مستقیم داشته باشد. مصرف کنندگان شکلات تخته ای صنعتی می توانند از طریق این مرکز فروش شکلات، تمام شکلات تخته ای مورد نیاز خود را با قیمتی مناسب و ارزان تهیه و خریدارای کرده و آن را در محل کارگاه و یا کارخانه خود دریافت تمایند. جهت استعلام قیمت انواع شکلات تخته ای صنعتی ایرانی و همچنین برندهای این نوع شکلات، می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت انواع شکلات تخته ای صنعتی ایرانی

قیمت انواع شکلات تخته ای

انواع شکلات تخته ای موجود در بازار، قیمت های مختلف و متنوعی دارند ، که دلیل این موضوع آن است که کیفیت و نوع این شکلات های تخته ای بسیار متفاوت می باشد. در تهیه شکلات تخته ای صنعتی از پودر کاکائو و شکراستفاده فراوان می شود پس قیمت این نوع شکلات ها همانند دیگر انواع شکلات ، به قیمت کاکائو و شکر که هر دو محصولات  وارداتی می باشند بستگی دارد ، علاوه بر این هر چه میزان تلخی شکلات تخته ای بیشتر باشد، قیمت  و بهای فروش آن بیشتر خواهد بود چون کاکائو مورد استفاده در آن زیادتر از انواع دیگر است. عوامل تأثیر گذار در قیمت انواع شکلات تخته ای به قرار زیر می باشد :

 • برند تولیدکننده شکلات تخته ای
 • نوع شکلات تخته ای
 • درصد تلخی شکلات تخته ای
 • نحوه عرضه انواع شکلات تخته ای
 • نحوه فروش شکلات تخته ای
 • نوسانات بازار ارز
 • میران عرضه و تقاضای بازار مصرف
 • و موارد بسیار دیگر

قیمت انواع شکلات تخته ای صنعتی ایرانی

قیمت انواع شکلات تخته ای فله

کارخانه های تولیدی شکلات تخته ای ، محصولات خود را به شکل های مختلفی به بازار فروش عرضه می نمایند تا خریداران بتوانند به راحتی انواع مورد نظر خود را به راحتی انتخاب کرده و خرید نمایند. شرکتهای شکلات سازی، یکی از تولیدات مهمی که برای خریداران عمده تهیه و عرضه می نمایند ، شکلات تخته ای فله می باشد. شکلات تخته ای فله به انواع شکلات تخته ای با طعم و مزه های مختلفی گفته می شود که فاقد بسته بندی می باشد و تنها شکلات به صورت کارتنی  وارد بازار مصرف می شود .قیمت انواع شکلات تخته ای فله از دیگر انواع شکلات تخته ای مناسب تر و ارزان تر می باشد ، چرا که این نوع شکلات هزینه بسته بندی را در کارخانه نداشته در نتیجه قیمت آن برای خریداران عمده بسیار مناسب و از نظر اقتصادی بسیار به صرفه می باشد. البته لازم به یادآوری است قیمت انواع شکلات تخته ای ارزان ایرانی فله به نوع و کیفیت شکلات  و برند تولید کننده آن بستگی دارد.

قیمت انواع شکلات تخته ای صنعتی ایرانی قیمت انواع شکلات تخته ای صنعتی ایرانی

قیمت شکلات تخته ای رنگی

شکلات تخته ای رنگی را می توان گفت یکی از تولیدات جدید محسوب می شود ، چرا که چند سالی است که وارد خط تولید شده است و به نسبت دیگر انواع شکلات تخته ای عمر کمتری دارد. انواع شکلات تخته ای رنگی مورد استفاده در قنادی، کافی شاپ و بستنی سازها می باشد و تقاضا برای آن هر روز بیشتر می شود و شرکتهای تولیدی تلاش دارند تا انواع بیشتری از شکلات تخته ای رنگی را تهیه و عرضه نمایند. انواع شکلات تخته ای رنگی موجود در بازار عبارتند از :

 • شکلات تخته ای موزی
 • شکلات تخته ای بلوبری
 • شکلات تختخه ای توت فرنگی
 • شکلات تخته ای آناناس
 • شکلات تخته ای پرتغالی
 • شکلات تخته ای آلبالو
 • شکلات تخته ای لیمو
 • شکلات تخته ای کاپوچینو
 • شکلات تخته ای انگور

قیمت انواع شکلات تخته ای رنگی ، همانند دیگر شکلات های تخته ای تعیین و در اختیار بازار قرار می گیرد. برای اطلاع از آخرین قیمت انواع شکلات تخته ای رنگی و تنوع محصولات می توانید با همکاران ما در مجموعه تماس بگیرید.

قیمت انواع شکلات تخته ای صنعتی ایرانی قیمت انواع شکلات تخته ای صنعتی ایرانی

قیمت انواع شکلات تخته ای تلخ

انواع شکلات تخته ای صنعتی تلخ همانند دیگر انواع شکلات تلخ ، مورد علاقه بسیار زیاد مصرف کنندگان می باشد و تقاضا برای این نوع شکلات تلخ و استفاده از آن برای مصارف مختلف تولیدی در حال افزایش می باشد. کارخانه تولیدی شکلات سازی، انواع مختلفی از شکلات تلخ تخته ای  را تهیه و عرضه می نمایند تا پاسخگوی نیاز بازار مصرف باشند. انواع شکلات تخته ای تلخ  عبارتند از :

 •  شکلات تخته ای تلخ معمولی
 • شکلات تخته ای 50 درصد
 • شکلات تخته ای  60 درصد
 • شکلات تخته ای 75 درصد
 • شکلات تخته ای 90 درصد
 • شکلات تخته ای 96 درصد
 • شکلات تخته ای تلخ 99 درصد

انواع شکلات تخته ای تلخ بسیار زیاد می باشد ، چرا که برندهای شکلات سازی، شکلات تخته ای را با درصدهای متفاوتی از تلخی تهیه و روانه بازار مصرف می نمایند. قیمت انواع شکلات تخته ای تلخ از دیگر انواع شکلات تخته ای گران تر می باشد ،چرا که در تولید شکلات تخته ای تلخ میزان پودرکاکائو بیشتر از دیگر انواع این شکلات می باشد. هر چه درصد تلخی شکلات تخته ای بیشتر باشد قیمت گران تر می باشد، زیرا پودر کاکائو  زیادی در تولید این محصول استفاده می شود و همان طور که می دانید، پودر کاکائو یک محصول وارداتی است که قیمت آن بر اساس نوسانات ارز تغییر می کند، پس قیمت انواع شکلات تخته ای تلخ با درصد بالاتر از دیگر انواع این شکلات تخته ای گرانتر است و این به دلیل نوسانات بازار ارز می باشد و بر همین اساس، یک قیمت ثابت را نمی توان برای آن ارائه داد، بر عکس انواع شکلات تخته ای سفید که قیمت آن ثبات بیشتری دارد. برای اطلاع از نرخ روز انواع شکلات تخته ای تلخ صنعتی می توانید با همکاران ما تماس بگیرید.

قیمت انواع شکلات تخته ای صنعتی ایرانی

خرید اینترنتی انواع شکلات تخته ای صنعتی ایرانی

روش های مختلفی برای تهیه و خرید انواع شکلات تخته ای صنعتی وجود دارد و خریداران این نوع شکلات ها هر یک بر اساس شرایط و موقعیتهایی که دارند یکی از انواع آنها را برای تهیه و خرید استفاده می کنند. خریداران همیشه به دنبال آن هستند تا قیمت انواع شکلات تخته ای ایرانی را که قصد دارند خریداری نمایند به روشهای مختلفی کاهش دهند تا تولید برای آنها از نظر اقتصادی به صرفه باشد.

یکی از راههای خرید انواع شکلات تخته ای صنعتی ، خرید از بازار فروش آنلاین و یا خرید اینترنتی می باشد، در خرید اینترنتی ، خریدار بدون مسائل و مشکلات خاصی که معمولاا وجود دارد می تواند در هر ساعتی از شبانه روز وارد سایت فروشگاه اینترنتی شده از تنوع محصولات کسب اطلاع نموده و سپس اقدام به خرید نماید. مجموعه بهسانا تمام انواع شکلات تخته ای با کیفیت را برای خریداران این نوع شکلات ها فراهم آورده تا آنان بتوانند انواع  شکلات تخته ای فله ، شکلات تخته ای کیلویی و همچنین شکلات تخته ای بسته بندی شده را با قیمت بسیار مناسب و ارزان تهیه و خریدارای نمایند. خریداران می توانند به جای مراجعه به بازار تهران ، بازار آنلاین تهران را به شهر و منزل خود برده و با کمترین هزیته اقدام به خرید نمایند. خرید اینترنتی انواع شکلات تخته ای از بازار آنلاین فروش شکلات تخته ای ایرانی مزایای بیشماری برای شما خریداران عزیز دارد که عبارتند از :

 •  خرید در کمترین زمان ممکن
 • کاهش هزینه های ناشی از رفت و آمد
 • آشنایی با تنوع محصولات و برندها
 • دریافت لیست قیمت
 • متمرکز بودن برندها و امور خرید
 • کاهش اتلاف وقت
 • دریافت مشاوره رایگان
 • خرید انواع شکلات تخته ای با قیمت درب کارخانه
 • سرعت بخشیدن به معاملات
 • کاهش مسائل و خطرات ناشی از سفر
 • و موارد بسیار دیگر
مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید