شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده نوتلا ایتالیایی اصل و با کیفیت

آنچه در این مقاله میخوانید...

تاریخچه نوتلاانواع نوتلانوتلا ایتالیایی اصل و با کیفیتفروش نوتلا ایتالیاییفروش عمده نوتلا ایتالیایی اصلقیمت نوتلا ایتالیاییفروش عمده نوتلا ایتالیایی اصل و با کیفیت
فروش عمده نوتلا ایتالیایی اصل و با کیفیت

فروش عمده نوتلا ایتالیایی اصل و با کیفیتفروش عمده نوتلا ایتالیایی اصل و با کیفیت ، از طریق این بازار فروش شکلات آنلاین به صورت گسترده آغاز گردیده است. خریداران از سراسر کشور می توانند ، انواع نوتلا  ایتالیایی اصل را، با قیمتی رقابتی و ارزان به صورت عمده سفارش داده و در شهر خود دریافت نمایند.

شکلات نوتلا یکی از انواع پر طرفدار شکلات صبحانه می باشد که از بازار خرید و فروش بسیار خوبی در سطح جهان برخودار است و عاشقان این شکلات،  روز خاصی از سال را به نام نوتلا نام گذاری کرده اند، بله 5 فوریه به نام روز نوتلا معروف شده است، این شکلات در کشور ما نیز از محبوبیت زیادی برخودار است و به همین دلیل بازار خرید و فروش خوبی را به خود اختصاص داده است.

تاریخچه نوتلا

در جریان جنگ جهانی دوم که اروپا دچار کمبود مواد غذایی شده بود ، کاکائو که مورد علاقه و مصرف اروپاییان بود کمیاب شد و در نتیجه شکلات نیز چیره بندی شده در اختیار سربازان قرار می گرفت. فردی به نام پیترو فررور به جای استفاده از مقدار زیادی پودر کاکائو ؛ فندق را به همراه نان تست و کره کاکائو  و تنها مقدار کمی پودر کاکائو مخلوط کرده و یک شکلات به صرفه  و ارزان قیمت تولید کرد و نام این شکلات مایع را « ماکارونی ژاندوجا » گذاشت.
به تدریج تولید و مصرف این شکلات گسترش یافت و نام آن به نوتلا (Nutella) تغییر کرد  و به شهرت جهانی رسید.

نوتلا برای ایتالیایی ها همانند کره بادام زمینی برای آمریکاییان است و یک صبحانه بسیار پر انرژی برای کودکان و بزرگسالان محسوب می شود ، البته نباید از یاد برد که این شکلات با کیفیت و خوشمزه  می تواند به شدت چاق کننده باشد.

روشهای مختلفی برای استفاده و لذت بردن از نوتلا وجود دارد می توان روی میوه ها و یا نان تست زد و میل نمود و یا این که به جای کره بادام زمینی از آن برای مصارف مختلفی که دوست دارید بهره ببرید. البته نوتلا کاربرد زیادی در مصارف مختلف در امور کافی شاپ ها نیز دارد.

فروش عمده نوتلا ایتالیایی اصل و با کیفیت

انواع نوتلا

بازار کشور ما و سایر نقاط دنیا شاهد انواع نوتلا در طعم و مزه های متفاوت و البته با کیفیت های گوناگون است. بعد از موفقیت فررور در ایتالیا و تولید نوتلا، در کشورهای مختلف دنیا کارخانه های متعددی تأسیس شد که به تولید انواع نوتلا پرداختند، برخی از این مراکز تولیدی انواع شکلات و نوتلا، زیر نظر کارخانه اصلی نوتلا در ایتالیا قرار دارند و برخی دیگر به صورت مستقل اقدام به تولید انواع نوتلا می نمایند. انواع نوتلا که در کشورهای مختلف تولید وارد بازار مصرف ایران می شود عبارتند از :

 • انواع نوتلا ایتالیایی
 • انواع نوتلا آلمانی
 • انواع نوتلا لهستانی
 • انواع نوتلا ترکیه ایی

تولدیکنندگان نوتلا در حهان و همچنین فررور در ایتالیا، نوتلای تولیدی خود را در اندازه و مدل های مختلفی وارد بازار مصرف می نمایند تا خریداران به هر میزان که لازم دارند خریداری نمایند. وزنهای مختلفی از نوتلا به شکل ها و مدل های متفاوتی بسته بندی می شود و به بازار عرضه می گردد که شامل موارد زیر می باشند :

 • نوتلا 30 گرمی
 • نوتلا 180 گرمی
 • نوتلا 350 گرمی
 • نوتلا  630 گرمی
 • نوتلا 750 گرمی
 • نوتلا 850 گرمی
 • نوتلا 3000 گرمی

فروش عمده نوتلا ایتالیایی اصل و با کیفیت

نوتلا ایتالیایی اصل و با کیفیت

نوتلا اصل و با کیفیت را باید از زادگاه و خاستگاه آن یعنی ایتالیا بخواهید ، زیرا شرکت و برند فررور تولید کننده اصل و صاحب امتیاز نوتلا می باشد و نوتلای کشورهای دیگر چون ترکیه و لهستان و آلمان ، یا زیر نظر فررور و یا تلاش برای تقلید ار نوتلای ایتالیا می باشد.
پس اگر به دنبال نوتلای اصل و واقعی با همان طعم اصیل هستید باید نوتلا ایتالیایی را تهیه و مصرف نمایید تا به دلیل علاقه زیاد و تعصب ایتالیایی ها پی ببرید.

در کنار انواع نوتلا ،  که از کشورهای دیگر وارد بازار کشور ما می شود، هستند کسانی که اقدام به تولید ، انواع نوتلا تقلبی و فیک کرده و به قیمت همان نوتلا اصل به خریداران عرضه کرده و به فروش می رسانند. این مسئله می تواند سلامت مردم و بازار خرید و فروش را دچار آسیب کرده و اعتماد مردم و خریداران را از بین ببرد.

فروش نوتلا ایتالیایی

شکلات صبحانه نوتلا ایتالیایی خوشمزه و لذیذ ، به دو صورت عرضه و به فروش می رسد، که هر یک از روشهای عرضه انواع نوتلا برای خریداران ، به میزان خرید و هدف آنان بستگی دارد. فروش انواع نوتلا ایتالیایی و دیگر برندها ، به دو صورت مختلف می باشد :

 • فروش حرده نوتلا ایتالیایی
 • فروش عمده نوتلا ایتالیایی

مصرف کنندگان معمولا از خرید خرده و یا جزیی برای تهیه نوتلای مورد نیاز خود ، استفاده می نمایند و خریداران عمده که معمولا برای پخش و فروش اقدام به خرید نوتلا ایتالیایی و یا دیگر برندها می نمایند از خرید عمده در توناژهای بالا استفاده کرده و نوتلای مورد نیاز خود را خریداری می نمایند.

فروش عمده نوتلا ایتالیایی اصل و با کیفیت

فروش عمده نوتلا ایتالیایی اصل

شکلات صبحانه نوتلا یکی از اقلام شکلات پر فروش در بازار کشور ما می باشد ، چند سالی است که نوتلا وارد کشور شده ، اما خیلی زودتر از آنچه که فکرش را بکنید وارد خانه و سفره ایرانیان شد، بخصوص این شکلات برای کودکان و نوجوانان بسیار خاص و جذاب می باشد و به عنوان سمیل و سبک زندگی آنان شده است.

شکلات نوتلا ایتالیایی اصل و با کیفیت، توسط شرکتهای بازرگانی و به صورت قانونی وارد کشور می شود و در  بازار شهر های مختلف عرضه گردیده و به فروش می رسد، در کنار این شرکتهای بازرگانی، اشخاص و گروههایی نیز به صورت های غیر قانونی انواع نوتلا ایتالیا، آلمان و لهستان را به کشور وارد کرده و به فروش می رسانند و البته همراه همه این موارد انواع نوتلای تقلبی نیز در بازار وجود دارد.
اگر به دنبال خرید عمده شکلات نوتلا ایتالیایی اصل هستید، می توانید این شکلات خوشمزه را از راههای مختلفی تهیه و خریداری نمایید، این راهها عبارتند از :

 • نمایندگی فروش عمده نوتلا
 • مراکز پخش عمده شکلات و نوتلا
 • فروشگاه اینترنتی فروش نوتلا و انواع شکلات خارجی

قیمت نوتلا ایتالیایی

نوتلا ایتالیایی یکی از انواع پر فروش و پرطرفدار شکلات صبحانه در ایران و جهان می باشد، و فروشندگان متعددی در بازار اقدام به فروش این شکلات می نمایند . قیمت انواع نوتلا همانند انواع شکلات های خارجی، در بازار شهرها و به طور کلی در بارار کشور ما نوسان زیادی دارد، دلایل این نوسانات قیمت به عوامل زیر بستگی دارد :

 • وادراتی بودن انواع نوتلا
 • نوسانات بازار ارز کشور
 • میزان عرضه و تقاضا
 • قیمت خرید نوتلا از ایتالیا
 • نحوه عرضه و فروش نوتلا

خریداران انواع نوتلا ایتالیایی و دیگر انواع نوتلا و یا شکلات های خارجی با کیفیت و مرغوب می توانند چهت کسب اطلاع از  قیمت روز شکلات و نوتلا به صورت  عمده و دیگر انواع شکلات های ایرانی با همکاران ما در تماس باشند.

فروش عمده نوتلا ایتالیایی اصل و با کیفیت

فروش عمده نوتلا ایتالیایی اصل و با کیفیت

فروش عمده نوتلا ایتالیایی اصل و با کیفیت، در این وب سایت فروشگاه اینترنتی کشوری فرصتی است تا خریداران عمده بتوانند نوتلا با کیفیت و مرغوب ایتالیایی را با قیمت مناسب خریدارای نمایند و بار خریداری شده را طبق قرارداد در شهر مورد نظر خود دریافت نمایند.
فروش عمده نوتلا ایتالیایی و دیگر انواع نوتلا و شکلات های خارجی فرصتی است که شما خریداران می توانید از آن استفاده کرده و از حاشیه سود مناسبی بهره مند شوید.

شهناز سرلک

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید