شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش شکلات کانفت صادراتی با قیمت ارزان

آنچه در این مقاله میخوانید...

انواع شکلات کانفت ارزان قیمتمراکز تولیدی شکلات کانفتفروش شکلات کانفتقیمت فروش شکلات کانفتخرید عمده شکلات کانفت ارزان قیمتفروش شکلات کانفت صادراتی با قیمت ارزانفروش پودر کاکائو تولیدکنندگان شکلات کانفت
فروش شکلات کانفت

فروش شکلات کانفت صادراتی با کیفیت و قیمت مستقیم از تولیدکنندگان به صورت فله ای ، در این مرکز فروش شکلات به صورت آنلاین و حضوری صورت می گیرد.

شکلات کانفت یکی از انواع شکلات  ایرانی با کیفیت است که از قیمت فروش مناسبی در بازار برخودار است و به همین دلیل فعالیت در این حوزه اقتصادی می تواند جاشیه سود مناسبی را به همراه داشته باشد.

فروش شکلات کانفت

شکلات کانفت

کانفت نوعی شکلات و یا شیرینی است که از ترکیب کاکائو و شکر همراه با اسانس و بعضا مغزهای متفاوت تهیه می شود و روی آن لایه ایی از آبنبات  می کشند ، و به شکل لوله ای و یا استوانه ای است . این شکلات خوشمزه ، لایه رویی سخت و مغز نرم و لطیفی دارد، شکلات بعد از  تولید به صورت تک سلفونی بسته بندی می شود و به صورت کیلویی و  به بیشتر به صورت فله ایی عرضه می گردد.

انواع شکلات کانفت ارزان قیمت

شکلات کانفت یکی از انواع شکلات ارزان قیمت محسوب می شود که در شهرهای تبریز و مشهد به فراوانی تهیه و تولید می گردد و هر یک از انواع آن قیمت خاص خود را دارند . تولیدکنندگان کانفت برای تهیه انواع مختلفی از این شکلات خوشمزه از مواد اولیه گوناگونی استفاده می کنند تا بتوانند تنوع محصولات خود را برای بازار و خریداران آن افزایش دهند .

برای خرید کانفت ارزان قیمت می توان از انواع فله آن تهیه و خریداری نمود، زیرا شکلات کانفت فله به صورت تلک سلفونی بوده و در کارتن هایی با وزن 6 تا 10 کیلو گرمی است و چون هزینه بسته بندی فله نسبت به دیگر انواع کمتر می باشد ،لذا قیمت کمتری در بازار شکلات دارد و به راحتی می توان اقدام به خرید نمود. انواع شکلات کانفت که می توان در بازار شکلات کشور تهیه و خریداری نمود عبارتند از :

 • انواع کانفت قهوه
 • انواع کانفت ساده
 • انواع کانفت اطلسی
 • انواع کانفت رنگی

فروش شکلات کانفت

مراکز تولیدی شکلات کانفت

شهرهای مشهد و تبریز مراکز تولید شکلات و انواع کانفت هستند و خرید کانفت در این دو شهر  بیشتر توسط  مسافران و به قصد سوغاتی می باشد اما جند سالی است که بازار خرید و فروش انواع کانفت پر رونق تر از گذشته شده است و این موضوع به دلیل ، قیمت ارازن و مقرون به صرفه بودن شکلات کانفت می باشد. علاوه بر این بازار صادراتی انواع کانفت در کشورهای مختلف همسایه نیز در این رونق نقش مهمی داشته است.

فروش شکلات کانفت

فروش شکلات کانفت و همچنین اطلسی، به صورت مستقیم از تولیدکنندگان در تبریز و مشهد به صورت فله در کارتن های 10 کیلو گرمی صورت می گیرد و خریداران عمده علاقه مند هستند تا انواع شکلات کانفت مورد نیاز خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه از تولید کنندگان تهیه نمایند و شرکت بهسانا این فرصت را برای خریداران عمده فراهم نموده تا تمام انواع شکلات کانفت مورد نیاز خود را با قیمت کارخانه و به صورت مستقیم خریداری نمایید.

فروش شکلات ارزان کانفت به دو صورت عمده و خرده انجام می شود ، خریداران خرده ، کانفت مورد نیاز خود را در مقدار و حجم کم از فروشگاه های سطح شهر تهیه می نمایند و خریداران عمده، برای خرید به بازار شکلات تهران و یا نمایندگی فروش و یا سایت های اینترنتی مراجعه کرده و حجم بالایی از کانفت را تهیه و خریداری می نمایند.

فروش شکلات کانفت

قیمت فروش شکلات کانفت

قیمت فروش شکلات کانفت بستگی به نوع  شکلات و میزان خرید دارد ، خرید از مغازه های و فروشگااه های سطح شهر، به صورت جزیی و خرده می باشد در نتیجه قیمت انواع شکلات کانفت در این مکان ها بالاتر از قیمت کانفت در این مجموعه می باشد که به صورت مستقیم با کارخانه تولیدی شکلات کانفت در مشهد و تبریز در ارتباط می باشد.

قیمت فروش شکلات کانفت در بازار بستگی به نوع کانفت و عوامل دیگر دارد ، شکلات کانفت را در بازار می توان با قیمت های مختلفی تهیه و خریداری نمود که غلت این تفاوت قیمت می تواند موارد زیر باشد :

 • نوع شکلات کانفت
 • نحوه عرضه شکلات کانفت
 • نحوه فروش شکلات کانفت

هر چه میزان کاکائو به کار رفته در کانفت بیشتر باشد ، قیمت کانفت گران تر خواهد بود. البته باید توجه داشته باشید شکلات کانفت ، جزو شکلات های ارزان قیمت در بازار کشور ما می باشد .

فروش شکلات کانفت

خرید عمده شکلات کانفت ارزان قیمت

خرید عمده شکلات کانفت ارازن قیمت برای پخش در سراسر کشور را می توانید از این مرکز فروش شکلات آنلاین به صورت فله در کارتن های 10 کیلو گرمی داشته باشید. انواع کانفت ساده و مغزدار با کیفیت به صورت مستقیم از تولید کنندگان تبریز و مشهد، به صورت متمرکز در این شرکت فراهم آمده است تا خریداران و فروشندگان انواع شکلات و بخصوص شکلات کانفت بتوانند، تمام کانفت مورد نیاز خود را با قیمت ارزان کارخانه خریداری کرده و از حاشیه سود مناسبی بهره مند شوند.

خرید عمده شکلات کانفت، برای پخش در شهرهای بزرگ کشور چون شیراز ، تهران و اصفهان می تواند حاشیه  سود مناسبی را برای توزیع کنندگان و فروشندگان این شکلات ارزان قیمت به همراه داشته باشد ، علاوه بر این مرکز فروش شکلات بهسانا ، دیگر انواع شکلات و تافی ها با کیفیت ایرانی مناسب برای توزیع و پخش را نیز برای شما خریداران عمده فراهم آورده است

فروش شکلات کانفت صادراتی با قیمت ارزان

فروش شکلات کانفت و اطلسی مشهد با کیفیت بالا و قیمت ارزان برای صادرات در این مرکز فروش شکلات به صورت گسترده آغاز گردیده است، لذا تاجران صادرکنندگان می توانند تمام انواع کانفت مورد نیاز خود را به صورت مستقیم و با قیمت کارخانه در کمترین زمان ممکن خریداری کرده و بار خود را در شهر و یا محل مورد نظر خود دریافت نمایند.

کشورهای عراق و افغانستان از مشتریان خرید شکلات ارزان و  انواع کانفت با کیفیت و مرغوب ایرانی هستند و فعالیت در این حوزه می تواند حاشیه سود مناسبی را به همراه داشته باشد. همکاران ما در واحد مشاوره آماده هستند تا در زمینه صادرات و پخش انواع کانفت و اطلسی مشهد ، قیمت و نحوه ثبت سفارش و خرید، اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

فروش شکلات کانفت

فروش پودر کاکائو تولیدکنندگان شکلات کانفت

یکی از دغدغه های کارگاه ها و شرکتهای تولیدی شکلات تهیه پودر کاکائو مرغوب و با کیفیت و البته ارزان قیمت می باشد ، زیرا هر چه قیمت پودر کاکائو مناسب باشد، هزینه تولید آنها نیز کم خواهد بود و می توانند ، تولیدات خود را با قیمت مناسب به بازار عرضه نمایند و حاشیه سود مناسبی را برای خود فراهم نمایند.

شرکت بهسانا ، انواع پودر کاکائو با کیفیت و مرغوب را به صورت مستقیم وارد می نماید . با قیمت ارزان و مناسب در اختیار کارگاه ها و شرکتهای تولیدی انواع شکلات و کانفت قرار می دهد. و محصولات تولیدی و آماده فروش آنها را به صورت عمده با قیمت ارزان خریداری کرده و در سطح کشور توزیع می نماید . این مرکز خرید شکلات و تافی،  علاوه بر پودر کاکائو دیگر مواد اولیه مورد نیاز ، تولبد شکلات و تافی را تأمین و جهت فروش برای تولیدکنندگان در اختیار دارد ، این مواد اولیه شامل موارد زیر می باشد :

 • کره کاکائو
 • انواع شکلات چیپسی
 • انواع شکلات تخته ای
 • انواع اسانس
 • شیر خشک صنعتی
مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید