شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش شکلات صادراتی ارزان قیمت ایرانی

آنچه در این مقاله میخوانید...

تاریخچه صنعت شکلات ایرانیانواع شکلات ارزان قیمت ایرانیفروش شکلات ارزان قیمتقیمت شکلات ارزان ایرانیفروش شکلات صادراتیخرید عمده شکلات ارزانپخش شکلات ارزان قیمت در سراسر کشور
فروش شکلات صادراتی

فروش شکلات صادراتی ارزان قیمت با تنوع طعم و کیفیت بالا با بسته بندی های 3 کیلوگرمی و ارسال از درب کارخانه برای خریداران سراسر کشور به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می گیرد.

فروش شکلات صادراتی

یکی از اقلام صادراتی کشور ما در چند سال گذشته ، شکلات بوده است که توانسته درآمد ارزی خوبی را برای کشور به همراه داشته باشد . شکلات ایرانی با توجه به شرایطی که در کشور وجود دارد از قیمت ارزان تر و مناسب تری نسبت به دیگر کشورهای دور و نزدیک برخوردار می باشد و علاوه بر این، تنوع و کیفیت بالای آن سبب شده است تا  بازار فروش و خریداران زیادی را در کشورهای مختلف همسایه و حاشیه خلیج فارس بدست آورد. با توجه به روند رو به رشدی که انواع شکلات ارزان ایرانی دارند ، ایران تا رسیدن به کشورهای پیشرو در صنعت شکلات سازی دنیا فاصله چندانی ندارد.

فروش شکلات صادراتی

تاریخچه صنعت شکلات ایرانی

صنعت شکلات سازی در ایران با تلاش و همت دو برادر در تبریز و در سال 1323 آغاز شد آنان به مرور زمان دامنه فعالیت و تولیدات خود را افزایش دادند و باعث شد تا دیگر ساکنان تبریز و شهرهای اطراف کم کم به سمت تهیه و تولید انواع شکلات گرایش پیدا نمایند . در حال حاضر در سطح کشور بیش از 1000 واحد بزرگ و کوچک به تولید انواع شکلات ، تافی و دیگر انواع محصولات قندی مشغول هستند که هر روز بر تنوع و کیفیت محصولات تولیدی خود می افزایند و باعث رونق بخش صنایع غذایی قندی کشور شده اند.

فروش شکلات صادراتی

امروز تبریز و استانهای آذربایجان به مرکز و قطب شکلات سازی ایران تبدیل شده اند و همراه با دیگر برندها و شرکتهای تولیدی سطح کشور، علاوه بر تأمین نیاز بازار داخلی کشور به انواع شکلات ، بخش بزرگی از تولیدات خود را به کشورهای مختلف همسایه و حاشیه خلیج فارس صادر می نمایند. صادرات انواع شکلات ایرانی ، بخش بزرگی از واردات این کشورها محسوب می شود.

فروش شکلات صادراتی

انواع شکلات ارزان قیمت ایرانی

بازار شکلات کشور ما و دیگر کشورهای حاشیه خلیج فارس و همسایگان ایران ، به دنبال خرید انواع شکلات ارزان قیمت ایرانی هستند و به همین دلیل تاجران و عمده فروشان نیز به دنبال خرید و تهیه انواع شکلات ارزان قیمت هستند تا پاسخگوی بازار و مشتریان خود باشند . انواع شکلات ارزان قیمت ایرانی بیشتر شامل شکلات هایی هستند که بدون نیاز به پودر کاکائو تهیه می شوند ، زیرا پودر کاکائو در بازار ایران و بازار جهانی از قیمت بالایی برخودار می باشد و شکلات هایی که بدون این پورد تهیه شوند ارزان تر و مناسب تر هستند.

انواع شکلات های ارزان قیمت ایرانی شامل موارد زیر می باشند :

 • انواع تافی مغزدار و ساده
 • انواع تافی میوه ای ترش و شیرین
 • انواع دراژه مغزدار و ساده
 • انواع شکلات ژله ای
 • انواع شکلات سنگی
 • انواع آبنبات ساده و مغزدار
 • انواع پاستیل

فروش شکلات صادراتی

فروش شکلات ارزان قیمت

فروش شکلات ارزان قیمت ، به طور کلی شامل انواع شکلات هایی می شوند که قیمت مناسب تری نسبت به دیگر انواع شکلات دارند که قیمت ارزان این دسته از شکلات ها می تواند دلایل متفاوتی از جمله این که این دسته از شکلات ها بدون استفاده از پودر کاکائو تهیه می شوند به عبارتی شکلات ارزان قیمت شامل تافی و آبنبات ها می باشند که  برای تهیه آنها از دانه کاکائو که قیمت گرانی در بازار کشور و جهان دارد استفاده نشده است، علاوه بر این، شکلات های ارزان قیمت معمولا به صورت فله و کارتنی به بازار مصرف عرضه می گردد و خریداران شکلات فله در داخل و خارج بسیار زیاد هستند، زیرا  این فله بودن باعث می شود که هزینه تولید آنها از دیگر انواع شکلات کادویی و بسته بندی شده کمتر و در نتیجه ارزان تر باشند.

فروش شکلات صادراتی

قیمت شکلات ارزان ایرانی

قیمت خرید شکلات ارزان ایرانی با توجه به انواع محصولات تولیدی شکلات کشور، دارای تنوع بسیار می باشد و خریداران با توجه به میزان نیاز و بودجه مورد نظر خود می توانند انواع شکلات ارزان قیمت را تهیه و خریداری نمایند.

تاجران و صادرکنندگان انواع شکلات ایرانی ، همیشه نگران قیمت خرید خود هستند زیرا که بازار کشورهای همسایه بیشتر طالب شکلات ارزان قیمت هستند، بنابراین آنها به دنبال خرید محصولات با کیفیت و قیمت مناسب و ارزان می باشند . مجموعه و مرکز فروش شکلات صادراتی بهسانا به توجه به شناخت بازار و محصولات ، قادر است تا انواع شکلات ارزان قیمت ایرانی را فراهم کرده و با قیمت ارزان کارخانه در اختیار خریداران عمده و تاجران قرار دهد.

قیمت انواع شکلات ایرانی ارزان قیمت به عوامل زیادی بستگی دار که عبارتند از :

 • نوع شکلات
 • برند تولیدی شکلات
 • نحوه عرضه و فروش شکلات
 • وزن و نوع بسته بندی شکلات

فروش شکلات صادراتی

فروش شکلات صادراتی

فروش شکلات صادراتی ارزان قیمت ایرانی معمولا در توناژ های بالا و به عبارتی به صورت کانتینری صورت می گیرد، از این رو قیمت خرید برای تاجران این نوع از کالاهای صادراتی بسیار اهمیت دارد زیرا، قیمت هر چند ناچیز باشد اما در توناژ بالا بسیار چشمگیر خواهد بود ، به همین دلیل تاجران و صادرکنندگان به دنبال مراکز فروشی هستند که بتواند انواع شکلات را با قیمت ارزان در اختیار آنان قرار دهد.

مرکز فروش عمده شکلات بهسانا با توجه به شناخت بازار کشورهای حاشیه خلیج فارس و همچنین دیگر کشورهای همسایه ، با تولید و تأمین انواع شکلات ارزان قیمت ایرانی با کیفیت ، توانسته است نیاز صادرکنندگان و تاجران ، را پاسخگو باشد و از این طریق شرایط مساعدی را برای رونق تجارت و  فروش شکلات صادراتی ایرانی فراهم نماید.

فروش شکلات صادراتی

خرید عمده شکلات ارزان

مجموعه بهسانا آماده ا ست تا تمام انواع شکلات ارزان قیمت و با کیفیت کارگاه ها و شرکتهای شکلات سازی سراسر کشور را به صورت عمده و با قیمت ارزان خریداری نماید ، بنابراین تولیدکنندگان انواع شکلات ، تافی و دراژه ایرانی می توانند جهت فروش عمده شکلات و دیگر تولیدات خود با واحد پشتیبانی در تماس باشند.

خریداران عمده، صادرکنندگان و توزیع کنندگان انواع مواد غذایی و قندی می توانند انواع شکلات و تافی  مغزدار و ساده ،مورد نیاز فعالیت اقتصادی خود را با قیمت کارخانه از این مرکز خرید و فروش شکلات صادراتی تهیه نمایند و بدین ترتیب مشکل خرید مستقیم از کارخانه که برای بعضی از خریداران عمده سخت و وقت گیر می باشد و برخی قادر به انجام این کار نیستند بر طرف شود. خریداران عمده جهت دریافت مشاوره و لیست قیمت انواع شکلات با همکاران واحد فروش این مجموعه تماس بگیرند.

فروش شکلات صادراتی

پخش شکلات ارزان قیمت در سراسر کشور

این مجموعه علاوه بر بازارهای صادراتی، نیازهای متعدد خریداران عمده و توزیع کنندگان انواع شکلات ارزان قیمت و دیگر انواع شکلات را ، با توجه به شناخت و درک بازار مصرف و همچنین تولیدکنندگان ، توانسته است به خوبی تأمین نماید.

مراکز تولیدی شکلات و تافی نیز برای پخش و معرفی انواع تولیدات با کیفیت خود در سراسر کشور می توانند با همکاران ما در این مجموعه تماس گرفته و از این طریق برای فروش بالاتر محصولات خود اقدام نمایند.

شهناز سرلک

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید