شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش انواع شکلات شب عید سال 99

آنچه در این مقاله میخوانید...

انواع شکلاتقیمت شکلات ایرانیقیمت شکلات فلهفروشگاه شکلات تهرانخرید شکلات مرداسخرید شکلات باراکاخرید شکلات فرانسویفروش انواع شکلاتفروش انواع شکلات شب عید سال 99
خرید شکلات شیری ایرانی به قیمت درب کارخانه

فروش انواع شکلات شب عید سال 99 با قیمت بسیار ارزان و باور نکردنی به صورت گسترده از طریق این مرکز شروع شده است. خریداران عمده و تاجران . همچنین ادارات و ارگان ها می توانند انواع شکلات ، تافی ، دراژه و دیگر اقلام مورد نیاز شب غید سال 99 خود را به صورت عمده و با قیمت بسیار مناسب خریداری نمایند.

یکی از پر رونق ترین زمان بازار خرید و فروش انواع شکلات، ماهها و روزهای پایانی سال می باشد که خریداران عمده و همچنین خریداران جزیی و خرده اقدام به خرید انواع مختلف شکلات ایرانی و خارجی می کنند و به دنبال خرید به قیمت مناسب و به صرفه هستند.

فروش انواع شکلات شب عید سال 99

انواع شکلات

وقتی برای خرید شکلات به بازار شهرهای مختلف مراجعه می کنیم با انواع مختلف شکلات رو به رو می شویم در کنار قیمت های متفاوت، با کیفیت های مختلف نیز برخورد می کنیم که کار انتخاب یک محصول خوب و با کیفیت را برای ما سخت می کند، به خصوص در حرید های بزرگ و عمده این موضوع اهمیت بسیار دارد . پس وجود یک کارشناس و یا مشاور می تواند بسیار کارساز باشد. انواع مختلف شکلات در بازار بسیار متنوع است و کارخانه های زیادی در سطح کشور و دنیا به تولید انواع مختلف شکلات، دراژه و تافی مشغول هستند. انواع شکلات که بازار وجود دارد به چند دسته کلی تقسیم می شود که عبارتند از :

 • انواع شکلات تلخ
 • انواع شکلات شیری
 • انواع شکلات سقید
 • انواع شکلات نیمه نلخ
 • انواع شکلات نلخ و شیرین
 • انواع روکش شکلاتی
 • انواع شکلات شکلی

فروش انواع شکلات شب عید سال 99

در کارخانه های تولیدی هر یک از این شکلات ها برای مصارف خاصی مورد استفاده قرار گرفته و نیازهای مختلف بازار مصرف بر طرق می شود. البته باید توجه داشت که امروزه بیش از 45 هزار توع مختلف شکلات در سراسر دنیا تولید می شود هر روز بر تنوع آنها افزوده می گردد.کارخانه ها و برندهای زیادی در گوشه و کنار کشور ما به تولید انواع مختلف شکلات و فرآورده های مربوط به شکلات مشغول هستند که علاوه بر رقع نیاز داخلی کشور، به سایر نقاط دنیا نیز صادر شده و برای کشور درآمد زایی دارند. ولی با این وجود نمی توان کشور را از واردات دیگر انواع برندهای شکلات خارجی محروم کرد . انواع مختلف شکلات که در بازار شهرهای مختلف کشور وجود دارند بسیار متنوع است، که شامل :

 • انواع شکلات ایرانی
 • انواع شکلات خارجی

فروش انواع شکلات شب عید سال 99

قیمت شکلات ایرانی

قیمت شکلات ایرانی همانند دیگر انواع کالا بر اساس معیارهای خاصی تعیین و در اختیار بازار خرید و فروش قرار می گیرد. جهت تعیین قیمت انواع شکلات، کارشناسان شرکت تولیدی معیارهای خود را برای مخصول تولیدی بررسی کرده و محصول را قیمت گذاری می کنند. انواع مختلف معیارهای تعیین قیمت به قرار زیر می باشد:

 • نوع شکلات تولید شده
 • برند تولیدی شکلات
 • نحوه عرضه شکلات
 • نحوه فروش شکلات
 • نوع بسته بندی شکلات
 • وزن بسته بندی شکلات
 • نوسانات بازار ارز
 • میزان نقاضای بازار مصرف

فروش انواع شکلات شب عید سال 99

قیمت شکلات فله

یکی از انواع روشهای تهیه شکلات و یا هر ماده غذایی دیگر، خرید آن به صورت قله است. کارخانه های تولیدی شکلات و  انواع تافی ، بخشی از محصولات خود را به صورت قله و یا به صورت کارتنی بسته بندی کرده و روانه بازار مصرف می کتتد. شکلات های قله در بازار ار قیمت کمتر و ارزان تری برخودار هستند ، چرا که بهای تمام سده این نوع محصولات به دلیل عذم سورتیتگ و بسته بندی از سایر انواع شکلات کادویی و بسته بندی شده کمتر است، علاوه بر این به خریداران این امکان را می دهد که تا شکلات مورد نیاز خود را به هر میزان که نیاز داشته باشند و با قیمت مناسب خریداری نمایند. در روزهای پایانی سال به دلیل وحود مراسم ها و دید و بازدید عید نورور، تقاضا برای انواع شکلات و تافی قله به صورت چشمگیری بالا می رود ، که این برای تولید کنندگان و فروشندگان بسیار مهم است.

فروشگاه شکلات تهران

فروشگاه و بازار فروش شکلات در تهران بسیار زیاد است ، همانطور گه می دانید تهران به دلیل مرکزیت سیاسی و ارتباطی قطب اصلی تامین انواع مختلف کالا می باشد و ناحران و فروشندگان شکلات نیز برای تامین انواع شکلات و تافی موزد میاز خود به تهران مراحغه کرده و خرید خود را به صورت عمده و یک باره و با قیمت مناسب انجام می دهند. فروشگاه های شکلات در تهران در نقاط مختلف این شهر وجود دارند و خریداران می توانند انواع مختلف شکلات ایرانی و یا انواع شکلات خارجی مورد نیاز و غلاقه خود را از این فروشگاه ها تهیه نمایند. فروش انواع شکلات ارزان  و دیگر شکلات ها در این زمان بیشتر به صورت فله می باشد که هم قیمت مناسب تری دارد و هم می توان به اندازه مصرف خریداری کرد.

فروش انواع شکلات شب عید سال 99

خرید شکلات مرداس

یکی از برندهای معروف و پر طرفدار شکلات در ایرام برند شکلات مرداس می یاشد. کارخانه تولیدی شکلات مرداس برای تولید انواع مخصولات با کیفیت و مرغوب خود از بهترین گاگادو و کره کاکاِئو استفاده کرده و تلاش دارد یا یک محصول خاص و با کیفیت را به بازار داخلی و خارجی ارائه دهد. کارخانه تولیدی برند مرداس در شهر قم قرار دارد ولی این برند در تمام نقاط و استانهای کشور نمایندگی دارد تا خریداران و دوستداران مرداس بتوانند به راحتی محصولات این برند را خریداری و تهیه نمایند.  همچنین شکلات می توانید از طریق این فروشگاه  اینترنتی اقدام به خرید انواع شکلات مرداس نمایید.انواع تولیدات برند مرداس یه قرار زیر می باشد:

 • انواع شکلات تلخ
 • انواع شکلات پذیرایی
 • انواع شیری مرداس
 • انواع نابلت مرداس
 • انواع ژله مرداس
 • انواع شکلات صببحانه

فروش انواع شکلات شب عید سال 99

خرید شکلات باراکا

شرکت رضوان شکلات با برند باراکا به تولید انواع مختلف شکلات در طعم و بسته بندی های مختلف گرده و محصولات خود را با قیمتی بسیار مناسب در اختیار خریداران و دوستداران این شکلات قرار می دهد. خریداران عمده و فروشندگان محصولات شکلات باراکا می توانند برای خرید انواع مختلف محصولات این برند پر طرفدار شکلات سازی، می توانید به نمایندگی و فروشگاههای این شرکت مراجعه کرده و علاوه بر آشنایی با انواع تولیدات و محصولات، اقدام به خرید کالای مورد نیاز خود نمایند.

فروش انواع شکلات شب عید سال 99

خرید شکلات فرانسوی

یکی از انواع پرطرفدار شکلات خارجی در کشور شکلات های فرانسوی هستند. شکلات های تولیدی کارخانه ها و برندهای مختلف فرانسه در کشورهای مختلف از بازار خرید و فروش بسیار خوبی برخودار هستند. شکلات های فرانسوی به دلیل طعم خاص و بی نظیری که دارند و همچنین  وارداتی بودن ، از قیمت بسیار بالایی برخوردار هستند ولی با این وجود، هستند کسانی که همچنان خریدار پر و پا قرص این نوع از شکلات ها می باشند. شکلاتهای فرانسوی در انواع مختلف بسته بندی و طعم و مزه وارد بازار شهرهای مختلف کشور می شود. البته باید در نظر داشت فروش انواع شکلات فرانسوی و دیگر انواع شکلاتت خارچی از طریق فروش آنلاین و یا وب سایتهای مختلف صورت می گیرد  که این روش در کتار فروش سنتی توانسته پاسخ گوی نیاز بازار مصرف باشد.

فروش انواع شکلات شب عید سال 99

فروش انواع شکلات

فروش انواع شکلات به صورت گسترده از طریق این فروشگاه و وب سایت اینترنتی به قیمت بسیار مناسب آغاز گردیده است. خریداران و فروشندگان انواع شکلات می توانند با همکاران ما در این مجموعه تماس گرفته ، از تنوع مخصولات و کیفیت آنها کسب اطلاع کرده و همچنین از مشاوره رایگان کارشناسان این مجموعه برای تامین شکلاتهای مورد نیاز خود بهر ببرند. همچنین خریداران می توانند لیست قیمت انواع محصولات را به صورت حضوری و با عیر خضوری از همکاران ما در این مجموعه دریافت کرده و سپس اقدام به ثبت سفارش و خرید نمایند.

فروش انواع شکلات شب عید سال 99

داغ ترین رمان خرید و فروش انواع شکلات ایرانی و یا حارجی در کشور ما، دو ماه آخر سال و یا به عبارتی شب عید می باشد. تولید کنندگان  از چند ماه جلونر برای این تولید و فروش بزرگ برنامه ریزی می گنند تا بنوانند به سود و فروش مورد نظر خود دست یابند. تاجران و فروشندگان نیز برای این موفع از سال برنامه ریزی خاص خود را دارند و از چند ماه قبل برای تامین شکلات  و تافی مورد خود اقدامات لازم را انجام می دهند.

فروش عمده انواع شکلات و تافی ایرانی و خارجی را می توانید با قیمت بسیار مناسب و رقابتی از همکاران ما در این مجموعه درخواست کنید، پس فروش ویژه شکلات و تافی ایرانی و خارجی را از دست ندهید.

شهناز سرلک

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید