شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه مستقیم کره کاکائو تهران

آنچه در این مقاله میخوانید...

کره کاکائو چیست؟انواع کره کاکائوکره کاکائو جایگزین روغن و آبصادرات عمده کره کاکائو ایرانیکره کاکائو از کجا بخرم؟
کره کاکائو

کره کاکائو با کیفیت در مدل های مختلف به صورت عرضه مستقیم و با قیمت کارخانه ، در تهران و سایر شهرهای کشور از طریق این سایت به صورت عمده به فروش می رسد.

یکی از مواد اولیه شکلات و  دیگر صنایع غذایی قندی که از اهمیت زیادی برخودار است ، کره  هایکاکائو و البته پودر کاکائو می باشد و دغدغه همه تولید کنندگان این بخش، تهیه  این دو با قیمت مناسب و ارزان است.

کره کاکائو

کره کاکائو چیست؟

کره کاکائو یکی از فرآورده ها و یه عبارتی روغنی گیاهی است که از دانه درخت کاکائو تهیه می شود. میزان چربی اشباع شده این روغن گیاهی 40 تا 60 درصد می باشد و عطر دانه کاکائو را می دهد و نقطه ذوب این کره در حدود 34 تا 38 درجه سانتیگراد می باشد و به صورتی که در دهان آب می شود و برای تولید انواع شکلات درجه یک از کره های کاکائو خالص استفاده می شود . مقدار کافئین موجود در کره های کاکائو بر خلاف پودر کاکائو بسیار کم و ناچیز است.

 

کره کاکائو

انواع کره کاکائو

کره و یا روغن کاکائو همانند دیگر محصولات مختلف تولیدی ، تنوع دارد و مصرف کنندگان با توجه به نوع محصول خود می توانند یکی از انواع کره  و یا روغن کاکائو را انتخاب و برای تولید مورد استفاده قرار دهند. از کره های کاکائو برای تولید انواع شکلات شکلی و قالبی، نوتلا ، انواع شکلات مغزی و غیره استفاده فراوان می شود. انواع کره های کاکائو بر اساس یک دسته بندی شامل دو مورد زیر می باشد که عبارتند از :

  • کره کاکائو ساده
  • کره کاکائو معطر

تقسیم بندی دیگری که برای انواع کره های کاکائو می توان در نظر گرفت ، از نظر شکل ظاهری می باشد. کره کاکائو از این نظر به چند دسته قابل تقسیم می باشد که عبارتند از :

  • کره کاکائو natural
  • کره کاکائو deodorized
  • کره کاکائو پولکی

کره های کاکائو طبیعی به صورت مایع و جامد می باشد . کره های کاکائو دوم به صورت چیپسی و یا پودر ، مایع و یا با صورت بلوک تهیه و عرضه می شود و کره های کاکائو پولکی به شکل پولک به  قطر 8 میلیمتری عرضه می گردد.

کره کاکائو

کره کاکائو جایگزین روغن و آب

مراکز تولیدی شکلات از کره های کاکائو به دلیل آب و رطوبت به همراه روغن و  چربی با کیفیتی که در این کره وجود دارد ، دیگر از روعن و آب استفاده نمی کنند . علاوه بر این روغن و آب موجود در کره های کاکائو و کیفیت بالای آن باعث شده است که از این کره ،برای تولید اتواع محصولات پوست و مو و همچنین لوازم بهداشتی و آرایشی و  تولید برخی داروهای پزشکی استفاده فراوان شود.

روغن کاکائو همان طور که می دانید از فرآوری دانه کاکائو به دست می آید و به دلیل گران بودن دانه کاکائو در بازار جهانی، قیمت کره کاکائو نیز گران می باشد، به همین دلیل از جایگزین کره کاکائو که روغن های گیاهی دیگری هستند به جای کره های کاکائو خالص استفاه می شود . جایگزین کره های کاکائو شامل سه دسته روعن گیاهی می شود که عبارتند از :

  • جانشین کره کاکائو CBS
  • جانشین کره کاکائو CBR
  • جانشین کره کاکائو CBE

هر یک از تولیدکنندگان شکلات و یا مواد اولیه شیرینی و شکلات سازی بر اساس نوع تولید خود یکی از انواع این روغن های گیاهی را ممکن است یه تنهایی و یا همراه با مقدار کمی روغن کاکائو  برای تولید انواع شکلات و یا دیگر محصولات قندی مورد استفاده قرار دهند.

کره کاکائو

صادرات عمده کره کاکائو ایرانی

انواع کره های کاکائو کاربرد بسیاری در صنایع مختلف شیرینی و شکلات سازی و البته صنایع دیگر بهداشتی ، آرایشی و پزشکی دارد، لذا مراکز تولیدی در کشور وجود دارد که به تولید کره های کاکائو می پردازند و با تولید بهترین کره و یا روغن کاکائو اصل و همچنین جایگزین کره کاکائو، در شهرهای مختلف کشور چون تبریز ، شرایطی فراهم شده است که ایران قادر به صادرات انواع کره های کاکائو به دیگر کشورهای جهان می باشد . البته این زمینه تولیدی، نیاز به سرمایه گذاری بیشتر و افزایش ظرفیت دارد و صادرات آن می تواند سودآوری خوبی برای تولیدکنندگان و کشور به همراه داشته باشد.

کره کاکائو

کره کاکائو از کجا بخرم؟

کره کاکائو یکی از آن دسته محصولاتی است که نمی توان آن را در هر مغازه و یا فروشگاهی پیدا کرد و خریداران آن ، معمولا تولیدکنندگان صنایع غذایی قندی، آرایشی، بهداشتی و پزشکی هستند . بهترین محل برای خرید انواع کره های کاکائو سایت های اینترنتی هستند که مستقیما این محصول را همراه با پودر کاکائو و جایگزین کره و یا روغن کاکائو تأمین می نمایند و آن را با قیمت کارخانه و به صورت فله در اختیار کارخانه داران و تولیدکنندگان قرار می دهند.

شهناز سرلک

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید