شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه عمده مواد اولیه شیرینی و شکلات سازی

آنچه در این مقاله میخوانید...

مواد اولیه شیرینی و شکلات سازیانواع مواد اولیه شیرینی و شکلاتتأمین مواد اولیه شیرینی و شکلات سازیعرضه عمده مواد اولیه شیرینی و شکلات سازیمرکز پخش مواد اولیه شکلات
عرضه عمده مواد اولیه

عرضه عمده مواد اولیه صنایع شیرینی و شکلات سازی با بهترین کیفیت و قیمت دست اول به صورت فله ، توسط این شرکت یا تضمین اصل و کیفیت صورت می گیرد و برای خریداران سراسر کشور ارسال می گردد.

عرضه عمده مواد اولیه

مواد اولیه شیرینی و شکلات سازی

یکی از صنایع رو به رشد و موفق کشور ما ، صنایع شکلات سازی و شیرینی پزی می باشد که در چند دهه اخیر با سرعت زیادی رو به پیشرفت و توسعه نهاده است. این صنایع در گوشه و کنار کشور پراکنده هستند و به تولید انواع شکلات ، شیرینی، انواع تافی و دراژه شکلاتی مشعول هستند

مواد اولیه صنایع شیرینی و شکلات سازی بسیار متنوع هستند و بستگی به نوع تولیدات آنها دارد و بسیار گسنرده می باشد ، برخی از این مواد اولیه در داخل کشور تولبد و تأمین می شوند و برخی دیگر از کشورهای مختلف دور و نزدیک خریداری شده وارد کشور ما می شوند.

عرضه عمده مواد اولیه

انواع مواد اولیه شیرینی و شکلات

دنیای شیرینی و شکلات، بسیار متنوع می باشد و انواع محصولات مختلف در مراکز و کارگاه های تولیدی شکلات و شیرینی تهیه و به بازار عرضه می گردد. تأمین مواد اولیه صنایع شکلات سازی، کاری حساس و مهم می باشد زیرا در کیفیت و قیمت تمام شده محصول اثر مستقیم دارد، به همین دلیل مراکز تولیدی، برنامه ریزی های خاصی برای تأمین مواد اولیه خود حتی پیش از آغاز به کار در نظر می گیرند . انواع مواد اولیه مورد نیاز صنایع شیرینی و شکلات سازی بسیار زیاد می باشد که ما در این بخش تنها به چند دسته اصلی آنها اشاره می نماییم که عبارتند از :

 • پودر کاکائو
 • روغن جانشین کره کاکائو
 • کره کاکائو
 • انواع مغزها
 • اسانس
 • پودر پنیر
 • پودر شیر خشک
 • انواع مواد شیمیایی
 • شکر
 • وانیل
 • پودر نارگیل
 • رنگ های خوراکی
 • و موارد بسیار دیگر

عرضه عمده مواد اولیه

تأمین مواد اولیه شیرینی و شکلات سازی

تأمین مواد اولیه صنایع شکلات سازی و شیرینی پزی، کاری حساس و مهم می باشد ، چرا که آینده یک شرکت تولیدی به نوع و کیفیت و قیمت مواد اولیه وابسته می باشد . تأمین کننده مواد اولیه شکلات باید قادر باشد، با واردات مستقیم انواع مواد اولیه با کیفیت به صورت همیشگی و دائمی نیاز خریداران را تأمین نماید ، تا آنان دغدغه خرید و تأمین مواد اولیه را نداشته باشند.

عرضه عمده مواد اولیه

عرضه عمده مواد اولیه شیرینی و شکلات سازی

شرکت بهسانا با واردات انواع مواد اولیه صنایع شکلات سازی و شیرینی مانند پودر کاکائو، کره کاکائو، روغن جانشین کره کاکائو و وانیل که برای تولید صنایع غذایی قندی از اهمیت زیادی برخودار است را با بهترین کیفیت و قیمت دست اول در اختیار خریداران عمده و مراکز تولیدی شکلات قرار می دهد.

عرضه عمده مواد اولیه توسط شرکتهای بازرگانی جهت صنایع غذایی قندی باعث می شود تا مراکز و کارگاه های تولیدی . بدون دغدغه به کار تولید و هدایت کارخانه خود مشغول باشند .

عرضه عمده مواد اولیه

مرکز پخش مواد اولیه شکلات

در مرکز پخش بهسانا شما شاهد پخش و عرضه انواع مواد اولیه مورد نیاز صنایع شکلات و شیرینی پزی خواهید بود، مواد اولیه ایی که به صورت مستقیم از کشورهای مختلف تولیدی به صورت عمده خریداری شده و با قیمت مناسب و ارزان در اختیار خریداران عمده و مراکز تولیدی قرار می گیرد . مرکز پخش بهسانا از طریق ایجاد سایت و فروشگاه اینترنتی ، خریداران سراسر کشور را برای تأمین مواد اولیه مورد نیاز صنایع خود یاری می دهد ، تا آنان بدون نیاز به سفر به تهران، از طریق خرید اینترنتی قادر به تأمین مواد اولیه محصولات خود باشند .

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید