شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرکننده تأمین مواد اولیه شکلات کاکائویی

آنچه در این مقاله میخوانید...

مواد اولیه شکلات کاکائویی کدامند؟روش انتخاب تأمین مواد اولیه شکلاتتولید عمده تأمین مواد اولیه شکلات کاکائوییصادر کننده تأمین مواد اولیه شکلات کاکائویی
تأمین مواد اولیه شکلات

تأمین مواد اولیه شکلات کاکائویی و دیگر انواع شکلات ، با کیفیت بالا و به صورت فله و بسته بندی شده ، توسط این صادر کننده با قیمت مناسب و ارزان صورت می گیرد.

تأمین مواد اولیه شکلات

مواد اولیه شکلات کاکائویی کدامند؟

مواد اولیه مورد نیاز صنایع شکلات سازی و مواد غذایی قندی بسیار متنوع می باشند که تأمین و تهیه این مواد اولیه ، برای مراکز تولیدی شکلات، از اهمیت زیادی برخودار است ، زیرا قیمت و کیفیت محصولات تولیدی به مواد اولیه مورد استفاده بستگی دارد . مواد اولیه مورد نیاز برای صنایع شکلات و شیرینی پزی، بسیار زیاد است که ما در این بخش تنها به چند مورد اصلی، که در تولید انواع شکلات کاکائویی کاربرد دارند، اشاره می نماییم که عبارتند از :

 • پودر کاکائو
 • روغن جانشین کره کاکائو
 • شکر
 • لیستین
 • شیر خشک
 • انواع اسانس
 • پودر پنیر
 • وانیل
 • پودر نارگیل
 • نشاسته
 • کره کاکائو
 • انواع مواد شیمیایی
 • رنگ های خوراکی
 • و ……………

تأمین مواد اولیه شکلات

روش انتخاب تأمین مواد اولیه شکلات

مراکز تولیدی شکلات و شیرینی، قبل از آن که شروع به فعالیت اقتصادی نمایند برای تأمین مواد اولیه مورد نیاز خود برنامه ریزی می نمایند ، تا فرایند تولید دچار مشکلی، در رابطه با مواد اولیه مورد نیاز نشود.

همان طور که در بخش های فوق اشاره شد، مواد اولیه مورد نیاز شکلات و شیرینی پزی، بخشی در کارگاه مواد شکلات، تولید و تأمین می شود و بخشی دیگر از طریق واردات تأمین و مورد استفاده قرار می گیرد، که واردات این مواد، بر عهده شرکتهای بازرگانی می باشد.

تأمین مواد اولیه شکلات

مراکز تولیدی شکلات برای تأمین مواد اولیه شکلات به شرکت های بازرگانی و کارگاه هایی که به تولید مواد شکلات مشغول هستند نیازمند می باشند و گاهی برای تهیه مواد اولیه باید با چندین شرکت بازرگانی و کارگاه مواد شکلات در ارتباط باشند، تا مواد اولیه مورد نیاز را تأمین نمایند.

مراکز تولیدی شکلات و شیرینی هر یک روش خاصی را برای انتخاب و یافتن تأمین مواد اولیه شکلات در پیش می گیرند که بستگی به شناخت بازار، تجربه و روابط آنها دارد ، ولی همه این مراکز در تلاش هستند تا مواد اولیه با کیفیت و مرغوب را با قیمت مناسب و ارزان تهیه و خریداری نمایند. خرید مواد اولیه با کیفیت و ارزان زمینه تولید ، محصولات با کیفیت را فراهم کرده و به فروش بهتر و بیشتر کمک می نماید و در نتیجه حاشیه سود مراکز تولیدی را افزایش می دهد.

تأمین مواد اولیه شکلات

تولید عمده تأمین مواد اولیه شکلات کاکائویی

تولید مواد شکلات در کارگاه و مراکز تولیدی مختلف در سطح کشور صورت می گیرد و آنها به تولید عمده و تأمین مواد اولیه شکلات کاکائویی و دیگر انواع شکلات مشغول هستند . بخش دیگری از مواد اولیه شکلات کاکائویی از خارجی از کشور و توسط شرکتهای بازرگانی به صورت عمده به بازار وارد می شود و در اختیار خریداران عمده و کارگاه مواد شکلات سازی قرار می گیرد.

تولید و  تأمین عمده مواد اولیه شکلات باعث می شود ، قیمت تمام شده تولید مواد شکلات ، کاهش یابد و از این طریق حاشیه سود مناسبی نصیب مراکز تولیدی شکلات شود.

تأمین مواد اولیه شکلات

صادر کننده تأمین مواد اولیه شکلات کاکائویی

شرکت بازرگانی بهسانا ، تأمین مواد اولیه شکلات کاکائویی و دیگر انواع شکلات ، انواع تافی و دراژه را، با کیفیت بالا و قیمت مناسب برای کارگاه تولید شکلات سراسر کشور بر عهده دارد و صادر کننده این مواد اولیه همچون کره کاکائو و پودر کاکائو ، به همراه محصولات تولیدی که شامل انواع شکلات و تافی تولیدی این مراکز، به کشورهای مختلف دنیا از جمله کشورهای حاشیه خلیج فارس و کشورهای همسایه می باشد.

مراکز و کارخانه های تولیدی شکلات، برای تأمین مواد اولیه شکلات و یا فروش و صادرات انواع شکلات و تافی تولیدی خود می توانند با واحد مشاوره و فروش این مجموعه تماس بگیرند.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید