شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات شکلات تخته ای صنعتی ایرانی

آنچه در این مقاله میخوانید...

شکلات صنعتی چیست؟انواع شکلات صنعتی کدامند؟شکلات تخته ای انواع شکلات تخته ای ایرانیصادرات شکلات تخته ایفروش عمده شکلات تخته ای
صادرات شکلات تخته ای

صادرات شکلات تخته ای ایرانی در انواع طعم و با کاربردهای مختلف به دلیل کیفیت بالای این دسته از تولیدات رونق بسیاری دارد و بازار خرید و فروش خوبی را در کشورهای مختلف همسایه به خود اختصاص داده است .

صادرات شکلات تخته ای

شکلات صنعتی چیست؟

شکلات یکی از انواع مواد غذایی است که برای مصارف مختلف تهیه و تولید می شود تا در بخش های مختلف از آن ا ستفاده شود. صنایع مختلفی وجود دارد که برای تولید مواد غذایی نیاز به انواع مختلفی از شکلات در حجم و مقدار زیاد دارند که به این نوع از شکلات ها، شکلات صنعتی می گویند .

شکلات های صنعتی علاوه بر طعم در مدل های مختلف نیز می باشند و توسط مراکز تولیدی و کارگاه های بزرگ و کوچک تولید و وارد بازار می شوند.

صادرات شکلات تخته ای

انواع شکلات صنعتی کدامند؟

مراکز تولیدی شکلات با استفاده از کره کاکائو، پودر کاکائو، شکر و شیر همراه با دیگر مواد اولیه انواع  مختلفی از شکلات را با طعم و مزه های بسیار گوناگون تهیه می نمایند که هر یک از این تولیدات برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می گیرد . شکلات تولید شده در این مراکز به کارخانجات و کارگاه های مختلف وارد شده و در تولید انواع محصولات مورد استفاده قرار می گیرد. انواع شکلات صنعتی به قرار زیر می باشد :

 • انواع شکلات تخته ای
 • انواع شکلات چیپسی
 • انواع شکلات مایع
 • انواع شکلات مغزی
 • انواع شکلات شکلی

صادرات شکلات تخته ای

شکلات تخته ای

شکلات تخته ای یا شکلات موزایئکی ، در صنایع مختلف مواد غذایی قندی مورد استفاده قرار میگیرد که با نام شکلات روکشی نیز شناخته می شود و به شکل مربع و یا مستطیل است و در وزن ها و طعم های متفاوت تهیه و وارد بازار مصرف می شود. این شکلات در کارگاه های کیک و کلوچه یزی، بستنی سازی و قنادی ها مورد استفاده قرار می گیرد .

صادرات شکلات تخته ای

انواع شکلات تخته ای ایرانی

برندهای و مراکز تولیدی زیادی در گوشه و کنار کشور به تولید انواع شکلات تخته ای درجه یک مشغول هستند که به دلیل کیفیت و تنوع بالایی که دارند توانسته اند، ارثام بالایی از صادرات شکلات تخته ای به کشورهای مختلف جهان را به خود اختصاص دهند. شکلات های تخته ای ایرانی در انواع طعم و کاربرد می باشند که برخی از آنها عبارتند از :

 • انواع شکلات تخته ای تلخ
 • انواع شکلات تخته ای شیری
 • انواع شکلات تخته ای سفید
 • انواع شکلات تخته ای رنگی
 • انواع شکلات تخته ای شیرین و یا کاکائویی

صادرات شکلات تخته ای

برندهای تولید کننده شکلات تخته ای ایرانی بسیار زیاد هستند که برخی بسیار قدیمی و معروف و برخی به تازگی وراد عرصه تولید شده اند ولی تواسنته اند بخشی از بازار صادرات شکلات تخته ای را به خود اختصاص دهند . مارک های تولید کننده شکلات تخته ای ایرانی به قرار زیر می باشد :

 • انواع شکلات تخته ای پارمیدا
 • انواع شکلات تخته ای دوریکا
 • انواع شکلات تخته ای فرمند
 • انواع شکلات تخته ای سایرو
 • انواع شکلات تخته ای سوربن

صادرات شکلات تخته ای

صادرات شکلات تخته ای

در سال های اخیر به دلیل رشد صنعت شکلات سازی در ایران، بازار خرید و فروش این محصول رونق بسیار یافته است و کشور ما علاوه بر تأمین بخش بزرگی از نیاز داخلی توانسته ، بازار کشورهای دیگر را نیز در اختیار داشته باشد و از این راه درآمد ارزی زیادی را به همراه داشته باشد، و در این میان صادرات شکلات تخته ای بخش بزرگی از حجم صادرات انواع شکلات را به خود اختصاص داده است .

صادرات شکلات تخته ای

فروش عمده شکلات تخته ای

خریداران عمده انواع شکلات تخته ای و دیگر انواع شکلات های ایرانی ، بنکداران ، تاجران و مراکز تولیدی می باشند که حجم بالایی از این شکلات را در انواع طعم و مزه خریداری می نمایند، دغدغه همیشگی این خریداران قیمت می باشد و به دنبال خرید با قمیت ارزان هستند .
بازار و فروشگاه اینترنتی بهسانا ، به  فروش عمده انواع شکلات تخته ای ایرانی با کیفیت ، نیاز این دسته از خریداران را در کمترین زمان با قیمت درب کارخانه پاسخگو می باشد و بار خریداری شده را طبق قرار داد به سراسر کشور ارسال می نماید.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید