شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید و فروش انواع شکلات فله

آنچه در این مقاله میخوانید...

انواع شکلاتشکلات فلهقیمت انواع شکلات فلهخرید و فروش انواع شکلات فله

انواع شکلات فله را در بازارهای مختلف به صورت مستقیم به فروش می رسانند. برای خرید انواع شکلات فله با کیفیت، تولید داخلی و یا خارجی را می توانید از طریق فروشگاههای اینترنتی اقدام کرده و محصول مورد نیاز خود با ارزان ترین قیمت ممکن و تضمین کیفیت خریداری نمایید.

انواع شکلات

تاریخچه شکلات  به سالهای دور و پیش از کشف قاره امریکا توسط اسپانیا باز می گردد. بومیان امریکای جنوبی و مرکزی قاره امریکا از دانه کاکائو برا یمصارف مختلف درمانی و خوراکی استقفاده فراوان می بردند. طی مرور زمان دانه کاکائو در نقاط مختلف جهان گسترش یافت و توسط افراد زیادی بررسی و فرآوری شد تا به امروز که ما از این دانه پرخاصیت خوراکی خوشمزه و مفیدی به نام شکلات درست می کنیم. انواع اصلی شکلات عبارتند از:

 • شکلات سفید
 • شکلات شیری
 • شکلات نیمه شیرین
 • شکلات شیرین
 • شکلات تلخ

خرید و فروش انواع شکلات فله

این نوع شکلات ها ممکن است با لوبیا های کاکائویی معمولی (تولید انبوه و ارزان) یا لوبیا مخصوص کاکائو (معطر و گران قیمت) یا مخلوطی از این دو نوع تولید شوند. ترکیب مخلوط ، منشاء لوبیای کاکائو ، تصفیه و بو دادن لوبیا و انواع و مقدار افزودنی های مورد استفاده در طعم و قیمت شکلات نهایی تأثیر بسزایی خواهد داشت این 5 مدل اصلی شکلات در کارخانه های تولیدی پایه اصلی تولید دیگر انواع شکلات هستند که تولید می شوند و سپس وارد بازار فروش می گردند.

خرید و فروش انواع شکلات فله

 

شکلات فله

برندهای تولید کننده شکلات محصولات تولیدی خود ار به صورت های مختلف وارد بازار مصرف می کنند شکلهای مختلف ارسال شکلات به بازار و عرضه به مشتریان عبارتنداز:

خرید و فروش انواع شکلات فله

شکلات های فله به دسته ایی از شکلات می گویند که باز بوده و بسته بندی خاصی ندارد و مشتریان می توانند بر اساس مقدار مورد نیاز خود از این شکلات ها خریداری کنند شکلات فله شامل تمام شکلات های تلخ، شیری، میوه ایی و دراژه تافی و غیره می باشد.برندهای مختلف تولید کننده شکلات فله ایرانی در کشور شامل تماما کارخانه های کوچک و بزرگ کشور می باشند که عبارتنداز:

 • شکلات فله برند مرداس
 • شکلات فله برند برنوتی
 • شکلات فله برند شیرین عسل
 • شکلات فله برند شونیز
 • شکلات فله برند آیدین
 • شکلات برند باراکا
 • شکلات فله برند بتیس
 • تافی فله برند آدرین
 • تافی برند آیتن
 • تافی فله برند دلوار
 • و …………….

خرید و فروش انواع شکلات فله

قیمت انواع شکلات فله

قیمت انواع شکلات فله در بازار پایین تر از سایر انواع شکلات دیگر می باشد. برندهای تولید کننده شکلات برای تعیین قیمت انواع تولیدات خود معیارهای خاصی را در نظر می گیرند و یکی از این معیارها که در تعیین قیمت و اعلام ان به بازار مؤثر است نوع بسته بندی شکلات مورد نظر است،

در شکلات فله به دلیل این که بسته بندی و سورتینگ در این نوع از شکلات ها وجود ندارد هزینه تمام شده تولید این شکلات ها پایین تر از سایر انواع دیگر شکلات می باشد بنابراین قیمت انوع شکلات فله پایین تر از دیگر شکلات ها می باشد و خریداران می توانند به هر میزان که نیاز دارند انواع شکلات فله ایرانی و شکلات فله خارجی را با قیمت بسیار کمتر خریداری نمایند.

خرید و فروش انواع شکلات فله

خرید و فروش انواع شکلات فله

خرید و فروش انواع شلات فله در بازار پر رونق تر از سایر انواع شکلات می باشد و همانطور در فوق ذکر شد این به دلیل عدم بسته بندی و هزینه سورتینگ می باشد. خریداران عمده و تاجران انواع شکلات فله ایرانیو خارجی به خوبی می دانند که چه نوع از شکلات هایی در بازار شهرهای مختلف از فروش و حاشیه سود خوبی برخودار است و بر همین اساس آنها برای کاهش هزینه و داشت یک خرید به صرفه ، انوع شکلات فله را خریداری می کنند چون از بازار خرید و فروش خوبی برخودار است و حاشیه سود خوبی را نصیب آنان می کند. البته باید در نظر بگیرید که خرید اینترنتی انواع شکلات فله ایرانی و یا شکلات خارجی باز می تواند در کاهش قیمت مؤثر باشد زیرا این سایت ها و فروشگاه های اینترنتی هزینه های جانبی که دیگر مراکز فروش ندارند و می توانند انواع شکلات را با قیمت بسیار مناسب به خریداران تحویل نمایند.

شهناز سرلک

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید