شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انواع شکلات فله تلخ خارجی

آنچه در این مقاله میخوانید...

شکلات تلخانواع شکلات تلخانواع شکلات تلخ خارجیخرید انواع شکلات تلخ خارجیخرید شکلات خارجی اصلشرکت واردکننده شکلات فله تلخقیمت انواع شکلات تلخ خارجیقیمت خرید انواع شکلات فله تلخقیمت شکلات تلخ کیلوییخرید آنلاین انواع شکلات خارجیخرید انواع شکلات فله
خرید انواع شکلات فله تلخ خارجی

خرید انواع شکلات فله تلخ خارجی اصل و با کیفیت را با قیمت مناسب و به صورت عمده را می توانید از طریق این بازار فروش شکلات را سراسر  داشته باشید.  این مجموعه با ارائه مناسب ترین قیمت برای بهترین شکلات های مرغوب خارجی در خدمت شما خریداران عزیز می باشد.

خرید انواع شکلات فله تلخ خارجی

شکلات تلخ

یکی از تولیدات پر فروش و پر طرفدار برندهای شکلات سازی که از اهمیت ویژه ای برای سلامت و شادابی برخودار است، انواع شکلات تلخ و یا شکلات سیاه( Dark chocolate) می باشد. شکلات تلخ به تمام شکلات هایی گفته می شود که مزه تلخی آن بر شیرینی شکلات غالب می باشد . شکلات تلخ و یا شکلات سیاه یکی از تولیدات اولیه و شاید گفت مهمترین تولید یک شرکت شکلات سازی می باشد. شکلات تلخ به دلیل داشتن مقدار زیادی از پودر کاکائو از خواص بی نظیر این ماده فوق العاده سرشار می باشد. فروش شکلات تلخ از رونق بسیاری برخودار است که این امر به دلیل، مصارف استفاده از شکلات تلخ بسیار زیاد می باشد و در انواع صنایع غذایی قندی کاربرد بسیار دارد.

انواع شکلات تلخ

شکلات تلخ با مقدارهای مختلفی از تلخی تولید می شود تا مصرف کنندگان بر اساس دائقه و میل خود قادر باشند طعم و تلخی مورد نظر خود را انتخاب و خریدارای نمایند. برای تهیه شکلات تلخ در شرکتهای شکلات سازی ، از پودر کاکائو با درصدهای مختلف استفاده می شود تا بتوانند انواع  طعم و تلخی مورد نظر خود را تولید کنند ، این تلخی از 20 درصد شروع و تا 100 درصد هم می رسد که تولید این نوع از شکلات با تلخی بالا کار هر برند و شرکت شکلات سازی نیست ، چرا که تولید شکلات با کیفیت و این درصد کار سختی محسوب می شود. انواع شکلات های تلخ بسیار زیاد می باشد و ما در اینجا چند مورد را نام ببریم :

 • انواع شکلات تلخ 20 درصد
 • انواع شکلات تلخ 35 درصد
 • انواع شکلات تلخ 50 درصد
 • انواع شکلات تلخ 65 درصد
 • انواع شکلات تلخ 75 درصد
 • انواع شکلات تلخ 85 درصد
 • انواع شکلات تلخ 90 درصد
 • انواع شکلات تلخ 100 درصد

خرید انواع شکلات فله تلخ خارجی

انواع شکلات تلخ خارجی

بازار شهرهای مختلف کشور از انواع شکلات در طعم و مزه های متفاوت پر می باشد که هر یک طرفداران خاص خود را دارند. یکی از انواع طعم های پر طرفدار برندهای شکلات سازی، شکلات تلخ می باشد، که در بازار کشور ما انواع مختلفی از این نوع شکلات از برندها و شرکتهای مختلف موجود می باشد. شکلات تلخ خارجی از راههای گوناگون وارد کشور ما می شوند. انواع شکلات تلخ خارجی که شما می توانید در بازار مشاهده نمایید ، بسیار زیاد هستند که ما در اینجا تنها به چند مورد از آنها اشاره می نماییم که عبارتند از :

 • انواع شکلات الیت تلخ
 • انواع شکلات کیت کت تلخ
 • انواع شکلات داماک تلخ
 • انواع شکلات لینت تلخ
 • انواع شکلات ام اند ام تلخ
 • انواع شکلات ریتر اسپرت تلخ
 • انواع شکلات ریزن تلخ
 • انواع شکلات واول تلخ
 • و موارد بسیار دیگر

خرید انواع شکلات فله تلخ خارجی

خرید انواع شکلات تلخ خارجی

خرید انواع شکلات تلخ ایرانی و همچنین انواع شکلات تلخ خارجی به صورت عمده و خرده در مراکز فروش متفاوت کشور انجام می پذیرد و خریداران بر اساس میزان مورد نیاز خود اقدام به خرید انواع شکلات تلخ و یا دیگر انواع شکلا های خارجی و یا ایرانی می نمایند.

خریداران خرده و جزئی انواع شکلات خارجی به فروشگاههای و سوپر مارکتها مراجعه کرده و شکلات تلخ و یا دیگر طعم های شکلات  خارجی مورد نیاز خود را به صورت خرده خریداری می نمایند. خریداران عمده و فروشگاه دارن برای تأمین نیاز خود به انواع شکلات تلخ ، از خرید عمده بهره مند می شوند ، چرا که قیمت خرید به صورت عمده بسیار ارزان تر و مناسب تر خواهد بود و این دسته از خریداران با استفاده از این روش به حاشیه سود مناسبی دست می یابند.

خرید شکلات خارجی اصل

شکلات خارجی به علت قیمت گرانی که دارند باعث می شود عده ای در داخل و یا خارج از کشور با استفاده از مواد اولیه نا مرغوب و روشهای غیر استاندارد اقدام به تولید انواع شکلات با طرح و مدل برندهای شکلات سازی نمایند و این قبیل محصولات تقلبی را در بازار با همان قیمت شکلات اصل و مرغوب به فروش برسانند. لذا برای جلوگیری از این مورد بهتر آن است که شکلات خارجی مورد نیاز خود را از فروشگاه ها و مراکز فروش مطمئن تهیه و خریدارای نماییم . برای خرید انواع شکلات فله تلخ خارجی و دیگر انواع شکلات خارجی اصل و با کیفیت ، می توانید با همکاران ما در این مجموعه ارتباط بر قرار نموده و انواع شکلات خارجی مورد نیاز خود را با تضمین اصل و کیفیت با قیمت مناسب بازار خریداری نمایید.

خرید انواع شکلات فله تلخ خارجی

شرکت واردکننده شکلات فله تلخ

شکلات تلخ فله مصارف بسیار زیادی دارد بخصوص به عنوان ماده اولیه صنایع غذایی ، چون کیک و شیرنی پزی کاربرد این نوع شکلات بسیار زیاد می باشد و به همین دلیل شرکت وارد کننده برای رفع نیاز بازار اقدام به واردات انواع شکلات تلخ فله می نماید. شرکت وارد کننده انواع شکلات تلخ با کیفیت مورد نطر خود را از طریق مرز ترکیه وارد کشور می نماید و در سراسر کشور پخش و توزیع می نماید.

برندهای تولید کننده انواع شکلات تلخ خارجی و همچنین تاجران در این حوزه ، از بازار جهانی خرید و فروش پر رونقی که این نوع شکلات ها دارند، سودهای بسیار خوبی بدست می آورند. قیمت خرید انواع شکلات فله تلخ و دیگر انواع شکلات خارجی در کشور ما گران تر از محصولات مشابه ایرانی است که  این به دلیل نرخ ارز و تعرفه های گمرگی و سایستهای وارداتی است .

شرکت واردکننده شکلات خارجی، این نوع از محصولات  با کیفیت را از طریق سفارش به تولیدکننده اصلی ، در کمترین زمان ممکن خریدارای و وارد کشور می نماید. البته باید در نظر داشت گاهی خرید شکلات های مورد نظر از طریق واسطه ها صورزت می گیرد ولی در هر حال واردات هر نوع شکلات خارجی شامل تعرفه گمرکی شده و از آنجا که نرخ ارز نیز ثابت نیست ، قیمت انواع شکلات خارجی در بازار کشور ما ، نوسان زیادی دارد و نمی توان قیمت آن را مشخص نمود.

خرید انواع شکلات فله تلخ خارجی

قیمت انواع شکلات تلخ خارجی

انواع شکلات تلخ در بازارهای مختلف نسبت به دیگر انواع شکلات های تولیدی گران قیمت تر می باشند ، زیرا که در تولید این نوع شکلات از پودر کاکائو بیشتری استفاده شده و می توان گفت کاکائو یک ماده غذایی ارگانیک و طبیعی است ، به همین دلیل بهای تمام شده تولید انواع شکلات تلخ ایرانی و یا انواع شکلات تلخ خارجی از سایر شکلات های دیگر گران تر می باشد. انواع شکلات تلخ خارجی و دیگر شکلات های خارجی توسط شرکت های بازرگانی وارد کشور می شوند و بعد از قیمت گذاری وارد بازار مصرف می شوند. تعیین قیمت شکلات تلخ خارجی و دیگر انواع شکلات های خارجی بر اساس معیارهای زیر مشخص و در اختیار بازار قرار می گیرد که عبارتند از :

 • نوع برند شکلات تلخ
 • نوع شکلات تلخ
 • قیمت خرید شکلات از تولید کننده
 • نوسانات بازار ارز
 • سیاستهای وارداتی کشور
 • میزان عرضه و تقاضای بازار مصرف
 • نحوه عرضه و فروش شکلات تلخ
 • و موارد بسیار دیگر

خرید انواع شکلات فله تلخ خارجی

قیمت خرید انواع شکلات فله تلخ

قیمت خرید انواع شکلات فله تلخ ، در بازار کشورهای حهان نسبت به دیگر انواع شکلات تلخ بسته بندی شده کمتر و ارزان تر می باشد، زیرا شکلات های فله فاقد بسته بنذی می باشند و هزینه بسته بندی و سورتینگ به قیمت تولید اضافه نشده است. خریداران انواع شکلات تلخ خارجی نیز می توانند انواع فله این نوع شکلات ها را تهیه و خریداری نمایند. قیمت خرید انواع شکلات فله ، از هر نوع و برندی که باشد مناسب تر از سایر شکلات ها است.

این مجموعه انواع شکلات تلخ فله خارجی و همچنین انواع شکلات ایرانی با کیفیت فله را با قیمت مناسب درب کارخانه و یا بازار در اختیار خریداران عمده انواع شکلات قرار می دهد.  اگر خرید شکلات خارجی و یا انواع شکلات ایرانی اگر به صورت عمده نیز باشد می تواند باعث کاهش قیمت خرید شده و به این ترتیب حاشیه سود خوبی را به خریداران عمده برساند.

قیمت شکلات تلخ کیلویی

یکی از روشهای عرضه انواع شکلات و تافی ایرانی و یا انواع خارجی، به صورت کیلویی است، قیمت این نوع شکلات ها بستگی به نوع شکلات دارد و قیمت انواع شکلات تلخ بیشتر از سایر شکلات ها می باشد ، زیرا برای تولید این نوع شکلات ،از کاکائو بیشتر و شکر کمتری استفاده شده است و کاکائو به خودی خود یک ماده غذایی گران محسوب می شود ، بنابراین برای این که شکلات تلخ مورد نیاز خود را خریدارای نمایید بهترین راه آن است که شکلات تلخ کیلویی آن هم از نوع فله را انتخاب نمایید ، که قیمت مناسب تر و ارزان تری دارد. شکلات تلخ کیلویی که در بازار وجود دارد شامل تمام انواع شکلات های تلخ می باشد که عبارتند  از :

 • انواع شکلات تلخ پذیرایی کیلویی
 • انواع شکلات تلخ تخته ای کیلویی
 • انواع شکلات تلخ چیپسی کیلویی
 • انواع شکلات تلخ صبحانه کیلویی

قیمت و بهای خرید هر یک از این نوع شکلات های تلخ بستگی به درصد و میزان تلخ و همچنین چربی کاکائو به کار رفته دارد هر چه تلخی بیشتر باشد ، قیمت آن گران تر خواهد بود، برای خرید هر یک از این انواع شکلات تلخ درجه یک کیلویی بهترین راه استفاده از خرید عمده به صورت فله می باشد تا قیمت خرید شما مناسب تر باشد.

خرید انواع شکلات فله تلخ خارجی

خرید آنلاین انواع شکلات خارجی

خریداران انواع شکلات خارجی و  ایرانی می توانند از طریق این بازار آنلاین شکلات کشوری، انواع مختلف شکلات های ایرانی و همچنین بهترین شکلات های خارجی مورد نیاز خود را در کمترین زمان ممکن تهیه و خریداری نمایند. از آنجا که این مجموعه، سایت و فروشگاه اینترنتی خود را برای عرضه و فروش تولیدات خود دایر کرده است، به جهت شرایط حاکم بر کشور و دنیا به دلیل شیوع بیماری ، تصمیم گرفته است تا تمام انواع پر فروش شکلات های خارجی و شکلات های ایرانی را به صورت آنلاین در اختیار خریداران سراسر کشور به صورت عمده قرار دهد. مزایای خرید اینترنتی شکلات خارحی  و  همچنین انواع شکلات ایرانی می تواند بسیار زیاد باشد که ما در اینجا تنها به چند مورد اشاره می نماییم که عبارتند از :

 • خرید انواع شکلات در کمترین زمان ممکن
 • کاهش بار ترافیکی و مشکلات ناشی از سفر
 • خرید تمام شکلات مورد نیاز به صورت یک جا و عمده
 • سرعت بخشیدن به معاملات و داد و ستد ها
 • خرید ارزان تر شکلات به دلیل کاهش هزینه های ناشی از عرضه و تقاضا
 • کاهش شرایط نامساعد و خطرناک ناشی از بیماری و قرنطینه
 • کاهش هزینه های جانبی

خرید انواع شکلات فله تلخ خارجی

البته با ایجاد شرایط که امروز دنیا و کشور با آن رو به رو است لزوم و اهمیت استفاده از فروشگاه های اینترنتی و وب سایتهای فروش بیش از گذشته بر همگان آشکار شده است و این امر می تواند دنیای داد و ستد و تجارت را در کشور ما بصورت گسترده ای متحول نماید.

خرید انواع شکلات فله

خرید انواع شکلات فله ایرانی و یا انواع شکلات خارجی به صورت گسترده از این مرکز فروش شکلات صورت می گیرد ، لذا با توجه به نیاز بازار و خریداران ، این مجموعه تمام انواع شکلات های فله و دیگر انواع شکلات های با کیفیت و مرغوب شرکتهای تولیدی و کارگاه ها را به صورت عمده و با قیمت ارزان و مناسب خریدارای می نماید. خرید عمده شکلات فله شامل انواع تافی ها نیز می باشد. تولیدکنندگان و کارگاههای تولیدی شکلات می توانند در رابطه با خرید انواع شکلات فله با کیفیت با همکاران ما در این مجموعه در ارتباط باشند.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید