شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خریدار شکلات خارجی به صورت عمده

آنچه در این مقاله میخوانید...

انواع شکلات خارجیهشدارهایی به خریدار شکلات خارجیمقایسه قیمت شکلات خارجی با داخلی
خریدار شکلات خارجی

خریدار شکلات خارجی به صورت عمده اغلب نیازمند قیمتهای مناسب و زیر قیمت بازار می باشد تا بتواند با امکان رقابت اقدام به عرضه و فروش شکلات نماید.

خریدار شکلات خارجی

انواع شکلات خارجی

شکلاتهای خارجی در انواع زیر در بازار موجود می باشند.

  • شکلاتهای وارداتی تبلت
  • شکلاتهای خارجی دراژه
  • شکلات شیری

شکلاتهای خارجی در بازار تنوع زیادی دارند و با طعم ها و بسته بندی های مختلف در دسترس می باشند.

تفاوتهایی میان شکلاتهای اروپایی و شکلاتهای وارداتی از کشورهای آسیایی به چشم می خورد که هم در طعم و کیفیت و هم در قیمت این تفاوتها مشتریان متفاوتی را بخود جلب می کند و از هریک برای راضی نگه داشتن سلیقه مشتریان مختلف می توان بهره برد.
شکلاتهای خارجی که نمونه های مشابه داخلی نداشته باشند بازار بهتری داشته و عملا در بازار بدون رقیب هستند به همین جهت فروش بالاتری دارند.
شکلاتهای خارجی که از مبادی رسمی و قانونی وارد کشور می شوند و نظارت دقیقی از نظر بهداشتی بر آنها وجود دارد، در بازار با اقبال بیشتری روبرو هستند و برندهای معتبر و شناخته شده ای که از این طریق وارد بازار می شوند عملا تا مدتهای طولانی بدون رقیب هستند.

خریدار شکلات خارجی

هشدارهایی به خریدار شکلات خارجی

خریداران شکلاتهای خارجی باید حتما به کیفیت و نحوه واردات این شکلاتها توجه کنند. با توجه به شهرت برخی برندهای مطرح شکلات در سطح جهان طبیعتا امکان تقلب برای سودجویان فراهم شده و با تهیه شکلاتهایی کاملا مشابه با مارک اصلی موجب اختلال در بازار می شوند.
نکته مهم اینکه گاه این شکلاتهای تقلبی استانداردهای بهداشتی لازم را نداشته و عملا سلامت مصرف کنندگان را به مخاطره می اندازد.

به همین جهت خریداران عمده و نیز خرده فروشان حتما باید نسبت به اصل بودن این کالای حساس که با سلامت مردم در ارتباط است اطمینان حاصل کنند.
از سوی دیگر حتی شکلاتهای خارجی که از مبادی قانونی وارد کشور می شوند، چون گاه با تعرفه های متفاوتی وارد بازار می شوند قیمتهای متفاوتی دارند که این امر امکان رقابت در فروش را با چالش مواجه می کند و خریدار شکلات خارجی باید به این موضوع توجه کند.
وقتی یک کالای مشابه با قیمتهای متفاوت در بازار موجود باشد اعتماد مشتری نسبت به این کالا کمتر شده و فروش کاهش می یابد.

خریدار شکلات خارجی

مقایسه قیمت شکلات خارجی با داخلی

در یک مقایسه ساده بین شکلاتهای خارجی با انواع شکلات داخلی می توان به تفاوت قیمت زیاد میان آنها پی برد. طبیعتا شکلاتهای وارداتی بدلیل نوسانات قیمت ارز با تغییرات بیشتری در قیمت مواجهند و افزایش ناگهانی بهای آنها فروش این محصولات را در بازار محدود می کند.

شهناز سرلک

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید