شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش عمده شکلات تخته ای فله ایرانی

آنچه در این مقاله میخوانید...

آشنایی با شکلات تخته ای و کاربردهای آنانواع شکلات تخته ایشکلات تخته ای فله ایرانیبازار فروش عمده شکلاتقیمت انواع شکلات تخته ای ایرانیبازار فروش عمده شکلات تخته ای فله ایرانی
بازار فروش عمده شکلات

بازار فروش عمده شکلات تخته ای ایرانی، 3 کیلویی با کارتن های 12 کیلو گرمی در انواع طعم و مزه و با کاربردهای متنوع به صورت فله کارتنی را با قیمت کارخانه در اختیار خریداران سراسر کشور قرار می دهد.

بازار فروش عمده شکلات

آشنایی با شکلات تخته ای و کاربردهای آن

شکلات تخته ای یکی از انواع و دسته شکلات های صنعتی است که با نام شکلات موزائیکی نیز شناخته می شود و به صورت مستعطیل و یا مربعی شکل است در وزن ها و طعم های متفاوت تولید و وارد بازار مصرف می شود . مراکز تولیدی شکلات صنعتی ، این نوع از شکلات را با فرمول های مختلفی تولید می نمایند ولی مهمترین و پر کاربرد ترین آنها شکلات هایی هستند که با استفاده از پودر کاکائو، کره کاکائو و یا روغن جانشین کره کاکائو تهیه و به بازار عرضه می شوند تا پاسخگوی نیاز خریداران باشد .

شکلات تخته ای کاربردهای مختلفی برای مراکز تولیدی بزرگ و کوچک دارد و از آن برای مصارف گوناگونی استفاده می شود . مهمترین کاربرد این شکلات ، استفاده برای تولید انواع کیک، کلوچه می باشد و در بقیه موارد برای تولید انواع دسر، تولید بستنی، و یا نوشیدنی ها و شیرینی پزی، از شکلات تخته ای استفاده می شود.

بازار فروش عمده شکلات

انواع شکلات تخته ای

شکلات تخته ای به دلیل مصارف مختلفی که دارد ، در انواع گوناگون طعم، رنگ و فرمول تهیه و تولید میشود تا مراکز تولیدی و کارگاه های مختلف بتوانند از این شکلات استفاده نمایند. خریداران انواع شکلات تخته ای در بازار با دو نوع کلی از این شکلات مواجه می شوند که عبارتند از :

 • انواع شکلات تخته ای ایرانی
 • انواع شکلات تخته ای خارجی

بازار فروش عمده شکلات

هر یک از این دو دسته شکلات ، شامل تعداد زیادی از شکلات در انواع طعم ، وزن و کاربرد می باشند و خریداران می توانند به راحتی شکلات تخته ای مورد نیاز خود را خریداری نمایند . البته چنانچه شکلات تخته ای برای مورد و مصرف خاصی باشد، مصرف کننده می تواند فرمول مورد نیاز خود را به کارخانه تولیدی ارائه داده تا به صورت سفارشی شکلات تخته ای مورد نیاز تهیه و تولید شود . انواع شکلات تخته ای عبارتند از :

 • انواع شکلات تخته ای شیری
 • انواع شکلات تخته ای تلخ
 • انواع شکلات تخته ای سفید
 • انواع شکلات تخته ای شیرین
 • انواع شکلات تخته ای نسکافه ای
 • انواع شکلات تخته ای کاپوچینو
 • انواع شکلات تخته ای قهوه
 • انواع شکلات تخته ای رنگی

هر یک از این شکلات های تخته ای می تواند شامل تعداد زیاد دیگری باشد از جمله، شکلات تخته ای رنگی که در انواع توت فرنگی، موزی، بلوبری، انار،آناناس و انگور می باشد.

بازار فروش عمده شکلات

شکلات تخته ای فله ایرانی

کارخانجات و مراکز زیادی در کشور به تولید انواع شکلات تخته ای ایرانی مشغول هستند ، زیرا به دلیل قیمت بالایی که انواع شکلات تخته ای خارجی در بازار، و کمبود این نوع از شکلات ها، مصرف کنندگان عمده خریداران انواع شکلات تخته ای ایرانی آن هم به صورت فله می باشند، که قیمت مناسب و ارزان تری نسبت به دیگر انواع شکلات تخته ای بسته بندی شده دارند . شکلات تخته ای 3 کیلو گرمی که از پر فروش ترین شکلات های تخته ای فله می باشد که به صورت عمده برای مراکز تولیدی خریداری می شود .

بازار فروش عمده شکلات

بازار فروش عمده شکلات می تواند، سایت و یا فروشگاه اینترنتی باشد که انواع شکلات ایرانی و یا خارجی وارداتی را از طریق این بازار به صورت دست اول و با قیمت کف بازار و یا قیمت کارخانه در اختیار خریداران عمده شکلات در سراسر کشور قرار می دهد، بدون آن که خریداران مجبور به مراجعه حضوری به بازار باشند و وقت و هزینه زیادی صرف نمایند.

بازار فروش عمده شکلات اینترنتی می تواند تازه ترین و به روز ترین انواع شکلات با کیفیت را، به خریداران معرفی نمایند تا آنان قارد باشند انواع شکلات مورد نیاز فعالیت اقتصادی خود را با قیمت کارخانه و ماندگاری بالا تهیه نمایند.

بازار فروش عمده شکلات

قیمت انواع شکلات تخته ای ایرانی

قیمت انواع شکلات تخته ای ایرانی در بازار متنوع می باشد، زیرا کاربرد و کیفیت هر یک از این شکلات ها متفاوت می باشد . مراکز تولیدی زیادی در کشور به تولید انواع شکلات تخته ای کیلویی، فله می پردازند که هریک قیمت خاصی را برای محصولات خود در نظر می گیرند. قیمت انواع شکلات تخته ای ایرانی بر اساس معیارهای زیر تعیین می شود که عبارتند از :

 • نوع شکلات تخته ای
 • برند شکلات تخته ای
 • نحوه عرضه و فروش شکلات تخته ای
 • میزان عرضه و تقاضای بازار مصرف
 • نرخ روز ارز
 • قیمت پودر کاکائو و کره کاکائو

بازار فروش عمده شکلات

بازار فروش عمده شکلات تخته ای فله ایرانی

بازار فروش عمده شکلات تخته ای بهسانا، با توجه به شناختی که از مراکز تولیدی و نیازهای بازار مصرف دارد ، انواع شکلات تخته ای با کیفیت ایرانی را به صورت فله و یا بسته بندی شده ، با قیمت ارزان و مناسب کارخانه عرضه کرده و به فروش می رساند .

خریداران عمده و مراکز تولیدی که نیاز به حجم بالایی از انواع شکلات دارند، می توانند با همکاران ما در واحد فروش تماس گرفته و از تنوع و قیمت محصولات کسب اطلاع نمایند و سپس اقدام به ثبت سفارش و خرید کرده تا بار خریداری شده به صورت مستقیم از کارخانه برای آنان ارسال شود.

شهناز سرلک

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید