شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش انواع شکلات تخته ای

آنچه در این مقاله میخوانید...

شکلات تخته ای چیست؟آشنایی با انواع شکلات تخته ایانواع شکلات تخته ای شیریانواع شکلات تخته ای تلخانواع شکلات تخته ای سفیدانواع شکلات تخته ای کاکائویی و یا شیرینانواع شکلات تخته ای رنگیفروش انواع شکلات تخته ایشکلات تخته ای را از کجا می توانیم بخریم؟بازار عمده فروشی انواع شکلات تخته ایفیمت فروش انواع شکلات تخته ایقیمت انواع شکلات تخته ای فله ایخرید عمده انواع شکلات تخته ایمرکز پخش عمده انواع شکلات تخته ای
بازار فروش انواع شکلات تخته ای

فروش انواع شکلات تخته ای ، با کبفیت در سفارش اینترنتی از بازار شکلات،  قیمت کمتر و مناسب تری دارد . خریداران عمده می توانند بدون نیاز به حضور ، تمام انواع شکلات تخته ای و دیگر انواع شکلات با کیفیت را خریداری کرده و از این طریق ، جوابگوی نیاز تولیدات قنادی و یا شیرنی پزی و یا هر حوزه کاری دیگر خود باشید.

همان طور که مستحضر هستید کاربرد اصلی شکلات تخته ای در مصارف مختلف تولید مواد غذایی قندی می باشد ، چنانچه این محصول کیفیت بالایی داشته باشد بر روی تولیدات حاصل خود تأثیر داشته و باعث افزایش کیفیت و در نتیجه فروش و سودآوری بیشتر می شود.

بازار فروش انواع شکلات تخته ای

شکلات تخته ای چیست؟

شکلات تخته ای و یا شکلات موزائیکی یکی از انواع شکلات هایی است که برندهای تولید کننده انواع شکلات صنعتی اقدام به تولید آن می نمایند. این شکلات همان طور که از نام آن پیداست به صورت تخته ای  و یا موزائیکی مستعطیلی و یا مربع شکل و با وزنهای مختلف تهیه می شود و در خط تولید، کارحانجات و کارگاه های قنادی، شیرین پزی و کیک و کلوجه مورد استفاده زیادی دارد البته در تولید و سرو بستنی و کافی شاپ نیز از انواع مختلف شکلات تخته ای نیز استفاده فراوان می شود.

آشنایی با انواع شکلات تخته ای

تولیدکننده انواع شکلات  ، به دلیل سلایق متفاوتی که در بازار مصرف وجود دارد ، انواع مختلفی از شکلات تخته ای را تهیه و تولید می نماید و هر روز نیز بر تنوع محصولات خود اضافه کرده تا خریداران متفاوت را جذب تولیدات خود نماید. در بازار شکلات کشور به طور کلی دو دسته شکلات تخته ای وجود دارد که این دو دسته هر یک خریداران و مصرف کنندگان خاص خود را دارند. انواع شکلات  تخته ای که می توانید در بازار مشاهده و خرید نمایید عبارتند از :

 • انواع شکلات تخته ای ایرانی
 • انواع شکلات تخته ای خارجی

بازار فروش انواع شکلات تخته ای

این شکلات، پر کاربرد و صنعتی از هر برند و هر کشوری که باشد در انواع مختلف طعم و مزه تهیه و تولید می شود، البته تنوع شکلات های تخته ای فقط در طعم و مزه آنها نهفته نیست ، و شامل موارد دیگری نیز می باشد. انواع شکلات تخته ای تولیدی در مراکز تولیدی شکلات شامل موارد زیر می باشد :

 • انواع شکلات تخته ای شیری

انواع شکلات تخته ای شیری همان طور که از نام آن پیداست، از مقدار زیادی شیر و یا شیر خشک برای تولید آن استفاده شده است و به دلیل این ترکیب منحصر به فرد، دارای طعم و مزه عالی و بافت نرم و لطیفی می باشد. با کم و زیاد کردن شیر  و یا شیر پر چرب و یا کم چرب، می توان انواع شکلات تخته ای شیری را تهیه و عرضه نمود.

 • انواع شکلات تخته ای تلخ

انواع شکلات تخته ای تلخ ، شامل انواع شکلات با درصد های مختلفی از تلخی می باشد. شکلات تخته ای تلخ همانند دیگر انواع شکلات تلخ، بسیار پر فروش و پر طرفدار می باشد و هر روز که از اهمیت مصرف کاکائو و شکلات تلخ آگاهی بیشتری حاصل می شود ، مصرف انواع شکلات تلخ نیز افزایش می یابد. انواع شکلات تخته ای تلخ ، با استفاده از مقدار بسیار کمی شکر در عوض مقادیر زیادی از پودر کاکائو و کره کاکائو تهیه می شود .

 • انواع شکلات تخته ای سفید

هر گاه شیر ، شکر و کره کاکائو را همراه با اسانس مخلوط نمایید ، شکلات سفید را تولید کرده اید. انواع شکلات سفید بدون استفاده از پودر کاکائو می باشد و کالری بالایی دارد و هستند تولیدکنندگان که در کنار کره کاکائو از دیگر روغن ها نیز استفاده می نمایند. بیشتر کاربرد انواع شکلات تخته ای سفید، در مصارف صنعتی می باشد

 • انواع شکلات تخته ای کاکائویی و یا شیرین

دوستدارن طعم ومزه شیرین کم نیستند کسانی که دوست دارند بستنی و یا کیک خود را با کاکائو شیرین میل نمایند، برای این دسته از علاقه مندان به شکلات ، انواع شکلات تخته ای کاکائویی و یا شیرین تهیه می شود. البته باید گفت سابقه تولید این نوع شکلات تخته ای از دیگر انواع شکلات تخته ای تلخ و یا رنگی بیشتر می باشد،
شاید این اولین نوع طعم در بین شکلات های تولیدی بوده باشد. انواع شکلات تخته ای کاکائویی و یا شیرین با ترکیب شکر، کره کاکائو و پودر کاکائو تهیه می شود و این نوع شکلات از بازار خرید و فروش خوبی برخودار است.

 • انواع شکلات تخته ای رنگی

شکلات تخته ای رنگی به انواع شکلات هایی گفته می شود که در رنگ و مزه های مختلف تهیه و وارد بازار می شود. تعداد انواع شکلات تخته ای رنگی چندان زیاد نیست ، ولی طرفداران آن هر روز در حال افزایش هستند. از انواع شکلات های تخته ای رنگی در تولیداتی که مربوط به کودکان می باشد استفاده بسیار می شود. انواع شکلات تخته ای رنگی که در بازار وجود دارد شامل موارد زیر می باشد:

 • شکلات تخته ای موزی
 • شکلات تخته ای توت فرنگی
 • شکلات تخته ای پرتغالی
 • شکلات تخته ای بلوبری
 • شکلات تخته ای آناناس
 • شکلات تخته ای انگور
 • شکلات تخته ای قهوه
 • و موارد بسیار دیگر

بازار فروش انواع شکلات تخته ای

فروش انواع شکلات تخته ای

مراکز تولیدی شکلات تخته ای تولیدات خود را از راههای متنوعی برای فروش عرضه می نمایند تا خریداران بتوانند تمام انواع شکلات تخته ای مورد نیاز خود را با قیمتی ارزان و مناسب خریداری و استفاده نمایند. فروش انواع شکلات تخته ای به دو صورت انجام می گیرد :

 • فروش عمده انواع شکلات تخته ای
 • فروش خرده انواع شکلات تخته ای

خریداران جزیی و خرده می توانند شکلات تخته ای مورد نیاز خود را از مراکز خرید چون فروشگاه ها و هاپیر مارکتها که در سطح شهر  به صورت متمرکز و یا پراکنده هستند، تهیه و خریداری نمایند. خریداران عمده انواع شکلات تخته ای که به دنبال خرید در توناژ بالا هستند ، می توانند انواع شکلات تخته ای مورد نیاز خود را از این بازار فروش کشوری انواع شکلات، به صورت مستقیم و به قیمت درب کارخانه خریداری نمایند و بار خود را در کمترین زمان ممکن در شهر و یا کارگاه خود تحویل بگیرند.

بازار فروش انواع شکلات تخته ای

شکلات تخته ای را از کجا می توانیم بخریم؟

خریداران و مصرف کنندگان شکلات تخته ای ، می توانند از راههای مختلفی اقدام به خرید شکلات تخته ای مورد نیاز خود نمایند. البته همان طور که مستحضر هستید ، خریداران شکلات های صنعتی همانند شکلات تخته ای ، اهداف خاص و میزان خاصی از شکلات را خریداری می نمایند و محل خرید آنها بستگی به مقدار خرید و همچنین ، هدف آنها از خرید دارد .

این بازار آنلاین و مرکز خرید شکلات کشوری آماده است تا تمام انواع شکلات تخته ای با کیفیت و مرغوب ایرانی ، خریداران عمده را با قیمت درب کارخانه و به صورت مستقیم در اختیار آنان قرار دهد. برای کسب اطلاع از تنوع و کیفیت محصولات و نحوه ثبت سفارش وخرید با ما تماس بگیرید.

بازار عمده فروشی انواع شکلات تخته ای

بازار عمده فروشی انواع شکلات تخته ای و دیگر انواع شکلات می تواند یک سایت و فروشگاه اینترنتی کشوری باشد، زیرا که قادر است تمام انواع شکلات های پر فروش و بازار پسند را بدون مراجعه به بازار ، به صورت حضوری و با صرف کمترین زمان به قیمت درب کارخانه در اختیار خریداران قرار دهد.

در شرایط کنونی، که کشور و دنیا درگیر بیماری هستند ، استفاده از فروشگاه و یا بازار اینترنتی می تواند عامل مهمی برای پیشگیری و حفظ سلامت خود و جامعه باشد، البته این بازار  مزایای دیگری نیز می تواند برای شما به همراه داشته باشد که عبارتند از :

 • کاهش هزینه های ناشی از سفر
 • دریافت لیست قیمت
 • اطلاع از تنوع و کیفیت محصولات
 • تنوع و کیفیت بالای محصولات
 • کاهش اتلاف وقت
 • سرعت بخشیدن به روند معاملات
 • دریافت مشاوره رایگان
 • داشتن زمان کافی برای انتخاب و بررسی
 • خرید به قیمت درب کارخانه
 • همگام شدن با روند تجارت روز دنیا
 • و بسیاری موارد دیگر

بازار فروش انواع شکلات تخته ای

فیمت فروش انواع شکلات تخته ای

قیمت فروش انواع شکلات تخته ای ، در بازار متنوع می باشد و می توان گفت اولین عاملی که در تعیین قیمت شکلات تخته ای مؤثر می باشد، آن است که آیا شکلات تخته ای ایرانی است و یا خارجی؟ زیرا قیمت فروش انواع شکلات تخته ای ایرانی از قیمت انواع شکلات تخته ای خارجی ارزان تر می باشد.

برندهای تولید کننده شکلات تخته ای برای تولید این نوع از شکلات، به پودر کاکائو ، کره کاکائو و شکر نیاز دارند و هر سه این محصولات وابسته به واردات هستند ، لذا قیمت فروش انواع شکلات تخته ای ثابت نیست و نوسانات زیادی را تجربه می نماید.
خریداران عمده انواع شکلات، جهت کسب اطلاع از قیمت فروش انواع شکلات تخته ای می توانند با همکاران ما در این بازار فروش کشوری شکلات در تماس بوده و از آخرین قیمت روز انواع شکلات تخته ای ، نحوه ثبت سفارش و دریافت و ارسال بار خریداری شده کسب اطلاع نمایند.

بازار فروش انواع شکلات تخته ای

قیمت انواع شکلات تخته ای فله ای

تولیدکنندگان انواع شکلات تخته ای، محصولات خود را به صورتهای مختلفی وارد بازار می کنند، تا خریداران متفاوت به هر میزان که لازم دارند بتوانند اقدام به خرید نمایند. روشهای عرضه انواع شکلات تخته ای به قرار زیر می باشد :

 • انواع شکلات تخته ای فله ای
 • انواع شکلات تخته ای کیلویی

بخشی از قیمت تولید انواع شکلات تخته ای ناشی از نوع بسته بندی به کار رفته برای محصول می باشد، زیرا شکلات تخته ای فله ای قیمت مناسب تر و ارزان تری دارد. شکلات تخته ای کیلویی اگر به صورت فله ای عرضه شود ، قیمت آن مناسب تر و ارزان تر می باشد .
خریداران عمده انواع شکلات تخته ای فله ای ، را برای مصارف تولیدی خود انتخاب می نمایند، زیرا قیمت ارزان تری دارد و برای آنها به صرفه می باشد.
در کل عوامل متفاوتی در قیمت انواع شکلات تخته ای مؤثر است که عبارتند از :

 • نوع شکلات تخته ای
 • برند شکلات تخته ای
 • نحوه فروش و عرضه شکلات تخته ای
 • نرخ ارز
 • میزان عرضه و تقاضا

قیمت فروش انواع شکلات تخته ای  با کیفیت و مرغوب ، را می توانید به صورت عمده و قیمت درب کارخانه ، از همکاران ما در واحد فروش و مشاوره درخواست نمایید و یک خرید ارزان و مقرون به صرفه را برای فعالیت اقتصادی خود مهیا نمایید.

بازار فروش انواع شکلات تخته ای

خرید عمده انواع شکلات تخته ای

این مجموعه به دلیل فروش و عرضه گسترده ایی که در بازارهای داخلی و خارجی دارد ، تمام انواع شکلات تخته ای و دیگر انواع شکلات و تافی با کیفیت و مرغوب تولیدی کارگاه ها و مراکز تولیدی، را به صورت عمده و با قیمت ارزان و مناسب خریداری می نماید . مراکز تولیدی ، حهت فروش و پخش محصولات تولیدی خود با ما در ارتباط باشند.

مرکز پخش عمده انواع شکلات تخته ای

این مرکز پخش، انواع با کیفیت ترین شکلات های تخته ای را با قیمتی مناسب و ارزان در اختیار خریداران عمده سراسر کشور قرار می دهد. انواع شکلات تخته ای شیری، تلخ، رنگی و دیگر انواع شکلات صنعتی مناسب کار و فعالیت اقتصادی شما در این مرکز فراهم آمده است ، تا پاسخگوی نیازهای متعدد خریداران عمده این نوع از شکلات ها باشد.

این بازار تولید و فروش و  البته مرکز پخش شکلات ، تمام تولیدات کارخانجات و کارگاه های شکلات سازی را به صورت عمده در بازارهای داخلی و خارجی پخش و به فروش می رساند، و انواع پودر و کره کاکائو همراه با اسانس را به صورت عمده در اختیار شما تولیدکنندگان محترم قرار می دهد.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت شکلات بهسانا شما را به خرید بهترین انواع شکلات و تافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید